Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csaladod alig tud rolad...

Ha a csaladod alig tud rolad pozitivat mondani, azert te is ki lennel, nem?

Figyelt kérdés

Tegnap kicsit onismereti kerdest tartottam, mert sulyos problemaim vannak magammal szemben, valamint egyeb okok miatt is , de szerettem volna tudni, hogy masok mit tartanak bennem "kiemelkedonek" avagy milyen "jo tulajdonsagokkal" rendelkezem. Gondoltam a csaladomat megkerdezem errol, de hat talan nem kellett volna. A nagymamam aki erre eddig felneztem, meg azt hittem szeret es ismer elegge, semmit nem tudott mondani. Vagyis de,.. akaratos es hisztis vagyok, valamint idegesito. Latta, hogy szarul esett, erre odabokte, hogy kedves es szep(ez aztan vmi)vagyok.Ennyi. Apam csak dadogott, azt mondta neha aranyos vagyok, de O is inkabb csak a negativat emelte ki. Anyamhoz mar oda se mentem.

Nyilvan tisztabban vagyok a rossz enemmel , sot tudom , hogy min kene valtoztatnom, de azt hittem tobb van bennem , mint amit en latok. De most megbizonyosodtam rola, hogy ez nem igy van.

Olyan rosszul erzem magam, nem is akarok veluk beszelgetni, meg foglalkozni sem, ha amugy is egy idegorlo sz*r darab vagyok, akkor inkabb megkimelem oket.


2015. máj. 21. 23:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
46%

Na látod ez jó ötlet.


Amúgy biztos elkeserítene a dolog de minek hisztizel ha te is bevallotta gondnak látod a saját személyiségedet?


Talán jobb lett volna ha a képedbe hazudnak? Így legalább tudod hányadán állsz, hisztire két atyai pofont írok fel, akaratosságra úgy szint kettőt a többi meg majd javul magától, legalábbis a te érdeked mert sz.r úgy leélni egy életet, hogy még egy amőba sem tűr meg maga mellett huzamosabb ideig.

2015. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Gondolom, még nagyon fiatal.

Természetes, hogy tudni akarod milyen vagy, milyennek látnak. Ha pozitív megerősítésre vágysz, elszomorít, mikor a hisztijeidet említik első helyen. Ha kérdeztem volna én is őket anno, tuti ezeket kezdték volna el sorolni. Bár az enyémek szeretnek viccelődni velem. :D

NA.. ne vedd a szívedre ezeket. Látod, mégis mondta,hogy kedves vagy.

Mindenkinek van rossz tulajdonsága, de ők ezekkel együtt szeretnek úgyis, ha hisztis vagy, akkor azt is. A barátnőktől is kapsz majd úgyis visszajelzést, meg egy csomó embertől.

2015. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Túl hirtelen támadtad le őket ezzel a kérdéssel. Biztos, hogy büszkék rád, csak fél perc alatt nem tudták megfogalmazni.
2015. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Eleg pofont kaptam mar toluk, de koszonom elso.

Nem vagyok fiatal, 20 eves vagyok. Eppen ezert is erint rosszul.

Van magammal eleg bajom, sajnos ami miatt egy kis onbizalom loketre lett volna szuksegem.

2015. máj. 21. 23:42
 5/30 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy menne, ha fordított világban élnénk, először tenni kell valamit lefele az asztalra utána jön a dicséret, azzal meg az önbizalom.
2015. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok fiatal, 20 eves vagyok."


Az évszázad mondása :D

2015. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

De ha nem tudom, hogy mit kene magamban erositenem, azzal nem jutok egyrol a kettore. Nyilvan konnyebb ugy cselekedni, ha tudod vmiben jo vagy , van vmi amit elismernek benned. Sz*rbol nem lehet varat epiteni.

Nyilvan megleptem oket a kerdesemmel, de ezek szerint csak azert "szeretnek" ( vagy inkabb turnek)mert a rokonuk vagyok es semmi tobbert.

2015. máj. 21. 23:55
 8/30 anonim ***** válasza:
Jahh.. engem kb 14 évesen foglalkoztatott ennyire ez a kérdés. 20 évesen ne legyél olyan hisztis. Talán nem véletlen, hogy ezt megemlítették.
2015. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Nekem meg az jön le az egészbõl,hogy le akarnak huzni.

Ha a gyerekeim ilyen dolgokat kérdeznének tõlem, biztosan más sorrendben adtam volna elõ.

2015. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Na nehogy már azért tűrjenek el, mert a rokonuk vagy. Ha így lenne, már rég kiraktak volna mihelyt nagykorú lettél. Szerintem inkább ők is látják, hogy kicsit fel kellene nőnöd.

Az önbizalmadon tudsz segíteni. Változtass a külsődön ha nem tetszik. (Bár nem tudom, miből ered az önbizalomhiányod.) A gondolkodásod és a felfogásod is változni fog, ha kívül elégedett vagy magaddal.

2015. máj. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!