Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fukar emberek a családban....

Fukar emberek a családban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apám mindenen spórol,nem járunk sehová,nem veszünk semmiből "jobb minőségűt",nyáron sem megyünk sehová.Nem keresnek rosszul a szüleim,átlag vagy talán az fölött kicsivel.Csomó rosszabb körülmények között elő osztálytársam megy pl nyaralni,jó cuccokba jár,én nem.Mit tegyek? 17/L
2017. ápr. 23. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Beszélj szüleiddel, vagy találd fel magad. Elmesz diákmunkára, és az ott kapott pénzből veszel jó cuccokat, mész kirandulni nyaralni stb. Vagy szerzel egy pasit magadnak, aki nem fukar és költ rád. Nalatok nőknél úgyis az utolsó opció a nyerő.
2017. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
62%
tegyél egy próbát és ess nekik érvekkel:mondd hogy menjetek el nyaralni mert megöregszenek és sosem nyaraltak,nem csak munkából és spórolásból áll az élet stb stb.
2017. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is hasonló volt apám, 15 éve is háromszáz fölött hozott haza, de ha mentem valahova vagy kértelm valamit a kezembe nyomott egy 500-t max 1000-t és mondta h osszam be, ha meg vmi normális ajándékot kértem mondjuk szülinapomra, akkor vett vmi gagyit és azt mondta, hogy majd a fizetésemből veszek egy komolyabbat (15 éves gyereknek..).

Sose sikerült meggyőznöm észérvekkel, de férfiként sose könyörögtem neki.

Lehet egy lánynak jobban megnyílik az ilyen, de ha 17 éves korodig nem sikerült ezt kicsikarni, akkor nem sok esély van rá.

2017. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Mit kellene tenned? 1200km/h val nekifeküdni a tanulásnak.Egy jó egzisztencia megszerzése után lehet

hogy te leszel a parancsnok.Úgy látszik Apunak is ez jön be.

2017. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy nem fukar az apád, hanem gyűjti a pénzt rosszabb időkre, betegségre ... talán éppen neked, az egyetemre, lakásra, életkezdésre.

Mi nem ismerjük sem őt, sem a fizetését, sem a körülményeiteket, hogy törhetnénk pálcát felette?

2017. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Szabadidődben dolgozzál valamit.
2017. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Aki értelmes választ küld neked,azt

lepontozod? Akkor így jártál cunci.

2017. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom alig van chf hitele a faternak...
2017. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!