Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem talál egy ilyen...

Miért nem talál egy ilyen férfi egy rendes, jó asszonyt? Regisztráljak társkeresőre apukám nevében, hogy végre találjon egy igazi kapcsolatot? (többi lent)

Figyelt kérdés

50 éves az apukám, pár hónaposan elhagyott az anyám, egyedül nevelt fel. Szakmunkás végzettsége van, mindig volt neki munkahelye, de hétvégente is eljárt dolgozni korábban, egészen 18 éves koromig, hogy mindent meg tudjon adni, amire szükségem van. Egyedülálló szülőként olyan körülményeket teremtett nekem, hogy tudok egyetemen tanulni és talán lesz is jó munkám.

Sajnos nagyot csalódott, először ugye az anyámban, később csak egy kapcsolata volt, de ott is csak ki akarták használni, élősködött rajta a nő. Látom rajta hogy szomorkás, magába forduló, pedig egyébként jó, intelligens humora van és tud jókat nevetni.

És ami a hab a tortán: nem dohányzik, nem iszik, rendesen dolgozik, engem sosem bántott, szorgalmas, minden női munkát is elvégez.

Ha ezeket leírnám társkeresőre, hogy apukámnak keresek egy asszonyt, szerintetek lenne eredménye? Már teljesen kivagyok, annyira bánt, hogy apa egyedül kel, egyedül fekszik, nincs mellette egy társ már évek óta. És nincsenek is nagy elvárásai, csak legyen rendes, jószívű az asszony, egy szó mint száz, egy normális nő.

Fog még találni valakit? A társkeresőhöz mit szóltok?

Már nekem is rányomja a hangulatomra a bélyegét apa boldogtalansága, nem tudom élvezni a nyarat sem, annyira bánt hogy nem látom boldognak.



2013. júl. 10. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el a társkeresőt, főleg úgy, hogy helyette lennél fenn!
2013. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező!

Te is tudod, hogy a nők szeretik a stabil, biztos férfiakat. Ha ennyi idő alatt apukádnak nem jött össze semmi, akkor nem is nagyon kereste. Beszélgessél vele a témáról, hogy mi a véleményew. Nehogy önkényesen belesodord valamibe, amit nem szeretne.

2013. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám hasonló utat járt be, néha nekem is voltak hasonló érzéseim, de nem rendezheted más életét helyette. Én egyszer megkérdeztem, ő azt mondta, hogy most sem csinálná másként, neki elég az, hogy blőlem meg a bátyámból sikeres embert nevelt.
2013. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem szimplán csak nem mozog olyan körökben, ahol nőkkel találkozna. Azt írod szakmunkás, tehát ezt találom legalaposabb indokként. A társkeresőt felejtsd el, majd ő regisztrál ha akar, te ne powerkodj a nevében. :)


Viszont amit tehetsz az az, hogy kicsit kimozdítod és elviszed kultur helyekre. :) Menjetek el moziba, vagy színházba, vacsorázni, kezdjen el neki hiányozni egy társ, akivel megteheti ugyanezt, csak ugye kicsit más alapokon. Hátha beindul benne valami keresgélési hajlam és elkezd nyitott szemmel járni. :) A hangulatára is jó hatással lesz, hogy nem csak a munka és az ágya között ingázik. :)

2013. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Jaj ne! - A Társkeresőkön annyi idióta pi@a van...,az egyik munkanélküli,a másik a gyerekével együtt akarja eltartatni magát,a harmadik csak szórakozni szeretne vagy szexet akar stb...és az utolsó verejtékcseppig kihasználják a jó szándékú magányos férfit aki szeretetre vágyik.-Bátyám jó párszor megjárta...Ha a sors úgy akarja találni fog valakit,akit igazán megérdemel.
2013. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valóban kihagytam azt, hogy vágyik apa egy társra, nagyon is szeretne maga mellé egy megbízható, normális nőt.


"Azt írod szakmunkás, tehát ezt találom legalaposabb indokként."

Ez mire lenne indok? :) Félreértés ne essék, sokkalta tájékozottabb, intelligensebb, mint az egyetemi csoporttársaim mind együttvéve. Most, 50 évesen jobban tudja a történelmet, meg tisztában van pl. a politikai dolgokkal, mint teszem azt én, pedig én is igyekvő vagyok és tanulok rendesen.

Az tény, hogy nem nagyon járogat el itthonról. De az is biztos, hogy mikor pár éve volt neki egy másfél éves kapcsolata, az idő alatt olyan volt, mint akit kicseréltek, vidám, beszédes és láthatóan boldog volt.

2013. júl. 10. 22:08
 7/13 A kérdező kommentje:
Hmm, tehát nem tartjátok jó ötletnek a társkeresőt?
2013. júl. 10. 22:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, ne értsd félre. :) Arra értettem, hogy valószínűleg a munkájából adódóan nem találkozik túl sokat potenciális nő jelöltekkel, emiatt találhat nehézkesen a mindennapjaiban társat magának.
2013. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy vettem le, hogy jó a kapcsolatod Apukáddal, így beszélgess el vele a témáról. Szerintem igenis jó ötlet a társkereső, főleg a mai világban ha az ember egy kicsit zárkozóttabb de mindenképpen beszéld meg ezt vele! Vedd rá, sorakoztass fel érveket! 50 évesen még fiatal, hogy egyedül legyen!


Nagyon sok szerencsét kívánok neki! És öröm olvasni, hogy vannak még ilyen "gyerekek."!


21/L

2013. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

A társkereső jó ötlet, ha van időd neked előre megismerkedni a nőkkel, mert ahogy látom apukád nem fogja venni a fáradságot :) Szóval felrakod apukádat, és amikor írsz valakinek elmondod hogy ki vagy mi a helyzet, és hogy szeretnéd megismertetni korban hozzá illő rendes nővel. Nagyon sok 40-es rendes nő van, aki egyedül maradt. Szóval biztos lesz választék. :) És aztán személyesen is meg kéne velük ismerkedned először neked. Ha szimpatikus és úgy gondolod hogy apukádnak is tetszene, akkor meg össze kell hozni egy találkozót. Apukádat hova lehet elrángatni? Egy kiállítás, vagy a városban valami program, ahová mellékesen elhívod a nőt is, és majd alakul valahogy :) De készülj fel hogy nem fog elsőre sikerülni. Szóval sok energiát igényel.


Én jópár éve összehoztam így egy randit. Hát nem sült jól el, de nem a nő miatt, hanem a rokonom miatt akinek kerestem társaságot. 50 éves volt akkor a pasi, apukám német unokatestvére, és eljött hozzánk látogatóba. Évekkel azelőtt lelépett a felesége, úgyhogy egyedül jött. Kellett volna vele programokat csinálnunk, de én is vizsgáztam, a szüleim se nagyon értek rá, ezért előre neten megismerkedtem egy nagyon szimpatikus nővel, hogy hátha tudnának programot csinálni. El is vitte a nő a saját kocsiján Visegrádra, Esztergomba, egy egész napos kirándulásra. A rokonnak nem mondtam meg hogy neten kerestem, azt mondtuk hogy anyukám egyik régi kedves ismerőse. De ez egyébként mindegy is volt. Szóval a rokon annyira sóher volt, hogy még meg se hívta ebédelni a nőt, hanem anyukámmal csináltatott szendvicseket az útra. Égtem mint a rongy. Mikor legközelebb jött, semmit nem szerveztem neki, és én se mentem vele sehova.


De a nő igazán kedves volt, szimpatikus, helyes. Szóval nem rajta múlt tényleg. Pláne csak egy kis programról volt szó, nem is társkeresésről igazán, bár az is lehetett volna belőle, ha nem ilyen mamlasz a kedves rokon.


Úgyhogy hajrá :)


35/N

2013. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!