Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim azt akarják hogy...

A szüleim azt akarják hogy vegyek fel 300. 000 Ft hitelt nekik hogy felújítsák a házat. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 28. 19:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Semmiképp se vegyél fel hitelt
2017. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
de ez fix kamatozású Otp de igaz én nem akarok
2017. ápr. 28. 19:08
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Biztos hogy a házra fog menni? Miért nem a szüleid veszik fel? Tudják fizetni? Ha nem tudják fizetni neked menni fog?
2017. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%

Nem veszünk fel hitelt másnak! Ezt jegyezd meg. Vegyék fel ők, a saját nevükre . 2opcio van :

1. Nem akarnak . ->tojd le , ha annyira akarják vegyenek fel ők , ha meg ők nem vesznek , ne legyen bűntudatot

2. Nem tudnak. -> tudom segíteni szeretnél, de ne tedd . Vmi oka van annak hogy a bank nem ad nekik hitelt . És hidd el bármit ígérnek most, semmi sem garantálja h fizetni fogják

+1. A ház felújítása valszeg nem létszükséglet , akkor meg spóroljanak . Mindenki addig nyújtózkodjon amíg a takarója ér

2017. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, ebben idegenek nem tudnak még csak tanácsot sem adni. Kéne tudni, milyen anyagi helyzetben vagy te, milyenben a szüleid, milyen a viszonyotok, kié a ház. Ha számodra nem okozna a mindennapokat ellehetetlenítő gondot a törlesztés, akkor illik a szülőknek segíteni, különös tekintettel arra, hogy a haláluk után a tied lesz a lakás. De ha magatok se tudtok megélni a jövedelmetekből, vagy kifejezetten rossz a viszony köztetek, akkor nem.
2017. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%

300 ezerbol hazat felujitani? Ugyebeztbte magad sem hiszed el. Háromszor ennyibol esetleg, de ez mondjuk elég 2 darab nyilászáró kicserélesére. Nem akarok rosszmájú lenni, de lehet nem erre kell a pénz, mert az ahhoz túl kevés, hogy felujítás legyen belőle.


Szerintem ne vegyél fel hitelt.

2017. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
30%
Hitel helyett vedd fel a bankszámládról a pénzt.
2017. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
a szobát akarják megcsinálni amúgy velük élek és jó viszonyban is vagyunk de fél éve mióta kijöttem a suliból semmiben sem támogatnak csak én segítek rajtuk anyagilag és együtt élünk
2017. ápr. 28. 19:24
 9/35 Fatal_3rror_ ***** válasza:
97%

"ahhoz túl kevés, hogy felujítás legyen belőle."


Meg lehet oldani a dolgokat "kicsiben" is. Mi otthon magunk csiszoltuk be gyerekként az ajtókat, utána festettük. A falat apám javította, majd azt is együtt festettük ki.


Ettől függetlenül tény, hogy ha "igazi" felújítást akar az ember, akkor mélyen a zsebébe kell nyúlni.


Kérdésre visszatérve biztos hogy nem vennék fel hitelt azért hogy szobát újítsanak belőle. Inkább spóroljanak 1 évet.

2017. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők miert nem tudják felvenni?
2017. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!