Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha kiderül...

Hogyan reagálnátok, ha kiderülne, a 23 éves lányotok 42 éves férfival lenne kapcsolata?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 28. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
23 éves. Azért az már szerintem nem vészes. Persze ez attól is függ mennyire érett a lány
2017. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%

szedhetné a cuccait, mert biztos nem asszisztálnék hozzá..


Persze elgondolkodnék azon is, hogy hol rontottam el a gyereknevelést...

2017. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Mondd el neki, hogy mégis kaphat kocsit tőletek karácsonyra.
2017. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Felnőtt ember mindkettő. Nem tehetnék semmit, a gyerek boldogsága fontosabb, mint hogy én mit tartok helyénvalónak vagy szimpatikusnak. Idővel majd elválik, mi lesz belőle.
2017. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
A pasitól függ. Köztünk 11 év van a férjem javára, én 18 voltam, mikor összejöttünk, ő meg majdnem 30. Biztosan fura volt anyukámnak, főleg az elején. De a férjem egy tündér, a legjobb ember, akit ismerek, szóval hamar leesett mindenkinek, hogy ez nem egy beteg, apakomplexusos kapcsolat, hanem igazi szerelem. Azóta is együtt vagyunk, lassan 8 éve, épp babát várunk, minden tökéletes.
2017. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Felnőtt ember, azt csinál, amit akar.

Ez kicsit olyan, mint amikor 23 hónaposan hagytam elesni. Meg kell tanulnia esni is, hogy később ügyesebb legyen. Nem biztos, hogy azzal tesz jót a szülő, ha megpróbálja a gyerekét mindentől megóvni.


Két dolog lehet:

Gyorsan vége, pofára esik. Legalább megtanulja okosabban​ kiválasztani a következő párját, és jobban megbecsüli.

Hosszú évekig együtt maradnak, és nem fosztottam meg egy szép szerelemtől.

2017. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Hogyan reagálnék? Összedőlne a világ, mert unalmamban nem volna mibe belekötnöm, a köschög és lapos agyi szintemmel.


Régen előszeretettel adta a család a 13 éves lányaikat 30-40 éves férfiakhoz. Ha már menstruált a lány.

2017. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Én nem reagálnám túl. Elbeszélgetnék vele az biztos, mellette állnék. A lányodnak lehet egy "ugródeszka" a férfi, még fiatal, beleszeretett és most szerinte minden jó. De idővel rá fog jönni hogy nem illenek össze, lesznek tervei amiben már közel sem biztos hogy partner a férfi, a lányod pedig tovább lép.
2017. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Elnosztalgiáznék. Nekem 21 évesen volt egy ugyan rövid, de igen mély érzelmekkel teli kapcsolatom egy 41 éves pasival. És baromira örülök, hogy az én anyám nem volt ilyen agyilag bomlott zokni, mint itt egyesek... -_-
2017. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Örülnék, hogy talált magának egy férfit. Az, hogy mennyire normális a férfi illetve, hogy?milyen komoly a kaocsolat csak később derül ki.

Jelenleg a 2.babámat várom (2 hét múlva szülök) a 18 évvel idősebb páromtól akivel 6 éve vagyunk együtt. 17 voltam mikor megismertük egymást, 22 évesen már anyuka voltam.

Senkinek semmi kifogása nem volt ellene, tudták, hogy érett vagyok és eltudom dönteni magamtól is,hogy nekem mi a jó.

2017. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!