Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok, ha a 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha a 18 éves barátotokról megtudnátok, hogy szűz és még soha nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Egy ilyen fiú vagyok, és félek, hogyha majd lesz egy barátnőm, majd lenéz vagy kinevet emiatt.
2009. jún. 21. 01:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, sőt örülnék, legalább nem lenne kihez hasonlítanod.
2009. jún. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék a barátnőd, tuti nem nevetnélek ki! ; ) Egyszerűen segítenék változtatni a dolgon..
2009. jún. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Hát igaz hogy manapság már nem divat a szüzesség, de szerintem ha lesz egy barátnöd az nem fog e miatt kinevetni. Hisz szeretni fog stb stb.ÉS lehet hogy örülni is hogy még érintetlen vagy tiszta ö lesz az elsö stb .

Ha szüz vagy az nem nevetség tárgya még 18 évesen.Van olyan ismerösöm aki 28 éves és még szüz..na az már kicsit huzosabb kezd lenni...

2009. jún. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez teljesen oké sztem:)
2009. jún. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
utso vok. L/16 attol függetlenül h én már nem vok az
2009. jún. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Hűűű de tudnék neki örülni :))) Mindent, de mindent én mutathatnék meg elsőre! Ez klasz dolog ám. :)
2009. jún. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki ha tényleg létezne még olyan 18 éves srác aki nem dugta végig a fél várost. De sajnos nekem csak ilyenek jutnak... vagy csak a szájuk nagy, nem tudom. Abban semmi rossz nincs ha még szűz vagy, miért nézne le bárki is?
2009. jún. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
HÁT igen sokuknak csak a szája nagy aztán meg semmi a szerszám is max 12cm és az se ál 2 percnél továb
2009. jún. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 15 voltam, a fiú 18 amikor elvesztettük. Mind a ketten szüzek. A kapcsolatot nem befolyásolta, és a véleményem se változott meg róla. Bár előbb nézz utána mit hogyan kell csinálni, mert nekem az első együttlét szörnyű volt.( Azt hitte az nekem jó ha hirtelen beteszi...)
2009. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha már odáig mennek a dolgok, hogy összejönnék veled, akkor egyáltalán nem zavarna, hogy szűz vagy, és még nem volt kapcsolatod. a barátom még 21 évesen is szűz volt, bár kapcsolatai voltak. és semmi probléma nem lett belőle.
2009. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!