Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csinálja ezt minden...

Mért csinálja ezt minden férfi a családomban?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, átlag testalkattal, talán kicsit vékony és gyakran beszólogatnak nekem a családon belül hogy mért nem sportolok, gyúrok vagy valami. Erre én visszakérdezek hogy minek, merthogy túlsúlyos nem vagyok és én meg vagyok elégedve magammal. Erre jönnek hogy "hogyan fogod te megvédeni magad ha ilyen fogpiszkáló vagy?"


Meg a kedvencem amikor azzal jönnek hogy "hogy fogsz te így csajozni, a csajoknak ez kell (és akkor feszít egyett)". Hozzátenném hogy voltak barátnőim és lányok körében sem vagyok egyáltalán sikertelen...


De ez valami eszméletlen idegesítő hogy még karácsonyi ebédnél is én vagyok a fekete bárány. "Furcsa" egybeesés hogy én vagyok az első eddig a családban aki nem szakközépsuliba jár és még egyszer sem bukott.


Anyámmal ritkán találkozom mert szüleim már nagyon rég elváltak de ő soha nem csesztet ilyenekkel, sőt mindenben csak támogat és vele tök jól el tudok beszélgetni.


Kicsit lehet hogy összeszedetlen a kérdés de szerintem a lényeg kivehető belőle. A normális válaszolóknak előre is kösz.



2017. máj. 1. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Mert (sajnálom, de) tipikus proli családban élsz.

Eszük nem sok van (ugye, írtad, hogy te vagy az első, aki egyszer se bukott), ezért kompenzálnak, és a testükkel vagánykodnak.

Tanulj sokat, hogy minél hamarabb függetlenedni tudj tőlük, és ne kelljen tartsd a kapcsolatot ezekkel a s**gfejekkel (esetleg anyáddal, írtad, hogy ő nem csesztet)!

2017. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nála nem lakhatok, külföldön élek apámékkal, és itt sulizok. Anyámat nyaranta látom. :/
2017. máj. 1. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Emeld meg a leszaromtabletta adagodat! :)


Végülis az a lényeg, hogy a lányoknak bejössz, nem az, hogy a férfirokonaidnak nem.

2017. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jogos, de akkor is idegesítő, és miattuk gyűlölök otthon lenni.
2017. máj. 1. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Elso +1. Az en csaladom is ilyen. :D ugyan ezt jatszak velem is, csak nalunk az a tema, hogy en sznob vagyok, mert pesten lakok, ok meg videken.... :D
2017. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát járj el otthonról gyakrabban. De azért lehetőleg ne fogd menekülőre, amint betöltöd a 18-at. Remélem, annyira azért mégsem elviselhetetlen, mert ha menekülsz, akkor könnyebben hozol rossz döntést arról, hogy hogyan tovább.
2017. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mit foglalkozol mások véleményével. az a lényeg, magadat fogadd el olyannak, amilyen vagy és ha elégedett vagy, akkor felesleges mások rosszindulatú beszólásain rágódni
2017. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hjaj, tesómat is mindig csesztette apánk, igaz apánk nem gyúrt. Tesóm 190 cm, és nagyon vékony, mégsem volt soha gondja pl. a nők terén, nagyon szép barátnője van most is, kedves a lányokkal.

Amúgy az ilyen keménykedős gyúrós vonalon mozgók szokták egy idő után abbahagyni és jól felvizesednek, meg sörhasuk lesz (nyilván nem a normális, gyúrósokról testépítőkről beszélek).

Már ahhoz is nagy erő kell, hogy ilyen közegbe felnőve lássad, hogy ez taszító. Szóval kitartás!

2017. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szó sincs arról hogy érdekelne a véleményük, de nem tudom elkerülni őket mindíg.
2017. máj. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!