Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én családom miért nem...

Az én családom miért nem összetartó?

Figyelt kérdés

Sok helyen látom, hogy a család akár szélesebb körben is nagyon összetartó, és egymást segítik. Míg nálunk gyermekkoromtól kezdve, a szélesebb családi kör lenézi egymást. Komolyan sokszor azt hiszem mintha rokonok sem lennénk. Talan addig van összetartas, hogy szüleim, meg nagyszüleim, és mutterom öccse. De távolabbi részen, vagy vaterom huga pl teljesen más. A többi unokatestvéreim lenéznek minket, nem tartjuk a kapcsolatot.

Engem nem "neveltek" meg vasököllel, kb magam irányítottam az életemet, és ez nem biztos hogy jó, hogy így alakult.

A szüleim a mai napig mindent megtennének értem, pedig nem érdemlem a felét sem meg...(de ez hosszú story)

26 vagyok, teljesen ellentétesen élem az életem mint amire ők neveltek.



2017. máj. 2. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

ne kend másra a viselkedési problémáidat majd 30 évesen

amúgy a családi összetartás kölcsönöségen alapul nem loghat minden életképtelen ember a másikon csak mert családtagok

2017. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincsenek viselkedési problémáim, csak más ember lettem mint akit ők szerettek volna nevelni.
2017. máj. 3. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!