Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy nincs...

Éreztétek már úgy, hogy nincs egy igaz barátotok, mindenkiben csalódni lehet, legjobb volna máshol életet kezdeni?

Figyelt kérdés
Azelőtt nem értettem olyanokat, akik csapot papot otthagynak és elköltöznek (akár egy világtól távolabbra eső helyre), vagy, hogy nem igazán barátkoznak másokkal, inkább csak a szűk családdal találkoznak. Most arra kezdek rájönni, hogy nincs és talán soha nem is volt egy olyan barátom, akiben ne kellett volna csalódnom. :( Vannak persze jó barátaim, de úgy érzem nem az igaziak. Lassan 40 éves leszek és talán nem is lesz már olyan barátom, akiben 100 százalékig megbízhatok. Arról nem is beszélve, hogy családon belül is értek már csalódások. Csak én vagyok ezzel így?

2017. máj. 4. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ismerős a téma,már ketten vagyunk :)
2017. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát örülök! :D
2017. máj. 4. 11:55
 3/15 anonim ***** válasza:

Már 3.-an vagyunk.Azokban csalódtam a legjobban,akikkel segitõkész voltam, nem is akárhogyan.

En ugy gondolom,hogy általában az õszinte, jóindulatu emberek csalódnak a legtöbbet.De lehet,hogy tévedek.Jobb egyedül,mint lehuzó negativ emberekkel küszködni.Van egy mondás,amikor egyedül maradsz,akkor egy korszak lezárult az életedben, talán a másik korszak jobbat hoz.

2017. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
4.dikk. Akiknek legjobban segítettem, akiknek az utolsómat odaadtam, 10 éves barátság után, ők vágtak át legjobban. Lehet, naív vagyok....
2017. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a családom volt a megbízhatatlan (enyhén szólva). Igaz barátomnak három embert tartok, bennük soha nem csalódtam, mindig mellettem álltak és állnak a mai napig, pedig többszáz, sőt, egyikükkel többezer kilométer választ el minket. Nem látok a jövőbe, de bízom benne, hogy ez nem fog változni, ha már 15 éve nem változott.
2017. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is csalódtam már a néhány legjobb barátomban is. Baráthoz nem méltóan viselkedtek. Most senkire sem tudnám azt mondani, hogy igazán jó barátom. Persze ismerősök vannak, van, aki engem jó barátnak tart, de én már csalódtam benne, szóval nem bízom benne. Talán a szüleim azok, akikben megbízhatom 100%-ik. Más nem.

Nem akarok elmenekülni a világ másik felére. Ott is ugyanígy megtörténhetnek ezek.

2017. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezelőtt végig buliztunk minden nyarat hétvégét a barátnőimmel olyan igazi fiatal bolondok voltunk,aztán mindenki kimutatta a foga fehérjét. Én nem szeretem a képmutatást senkinek nem fogom eltűrni hogy hülyének nézzen,hátbaszúrjon. Itt vagyok 25 évesen és tök hülyének néznek az emberek hogy nem járok sehova nincsenek barátaim. Van a párom ennyi,nem hiányoznak a furkálódások meg az ilyen aljas dolgok csak azt sajnálom hogy 25 évesen kellet ezt megérnem ráértem volna még vele. Ugyanez a helyzet a 2 báttyámmal és a saját mamámmal akik 3 an fordultak ellenem. Szerencsére a 3.báttyám normális.
2017. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Valahogy így vagyok én is. Engem ugyan nem bántott senki, csak éppen egyedül hagytak. Egy ideje nem túl jó az anyagi helyzetem, ritkultak a programok, szórakozási lehetőségek, így szép lassan mindenki eltünedezett mellőlem. A másik oldal viszont az, hogy borzasztöan szégyellem magam, hogy semmire sem vittem harminc éves koromra, így egy ideje már én sem keresek senkit.
2017. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon kevés igazán jó barátnőm van, kettő olyan, akivel 20+ éves a barátság. Ebből az egyikük olyan, mintha a testvérem lenne, mindig mindenről beszélhettünk egymással és 100%ig megbízunk a másikban. Csalódtam már benne? Igen, voltak már nagyobb gondjaink, de megbeszéltük, mert úgy voltunk vele, hogy nem éri meg egy huszonX éves barátságot eldobni ezekért. Sajnos nem hiszem, hogy lenne olyan ember/barát/társ/családtag, akiben soha nem csalódunk. Annyi a különbség, hogy van akitől meg kell válni ilyenkor, és van, akivel helyre lehet hozni. De ez csak az én véleményem :)


27/N

2017. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egy mosolygós arcot küldök neked,

mert én is érintve vagyok,a kérdésedben.Nem mondom,hgy mindenkiben csalódtam,de sokakban.

A szüleimben igencsak ami meghatározó volt sokáig.A barátok sem holtodiglan kísérnek az utunkon,ez érthető.A szerelmi csalódás ami a legfájóbb akkor,ha igazán szereted azt aki végez veled.

2017. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!