Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezt elfogadni?

Hogy tudnám ezt elfogadni?

Figyelt kérdés

A barátnőm 11.10-én meghalt,pont egy nappal a szülinapja előtt.

6 évig voltunk legjobb baràtnők.

Nagyon-nagyon közelálltunk egymáshoz.

Ha tehettem mindig ott voltam vele,óvtam,féltettem.

Nekem ő volt és most is a vilàg közepe.

Életem legjobb pillanatait vele éltem meg.

Hogyan tudnám ezt valahogyan elfogadni?Sehogy sem megy.

Egyszerűen túlságosan szeretem és nem tudom elengedni.



2017. febr. 28. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Szerencsétlen. Megkérdezhetem, hogy hány éves volt? (Gondolom Neked 1997 a születési éved, akkor olyan 20 körül.)


Ez természetes. Legtöbb embernél körülbelül fél év múlva enyhül a fájdalom. Ha nem lesz javulás, szerintem beszélj róla egy pszichológussal vagy egy pappal. Ezek tudniillik nem tömnek tele gyógyszerrel, mint a pszichiáterek.

2017. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
80%
Én is a pszichológust tanácsolom,jó lenne megbeszélned ezt valakivel,aki segíteni is tudna. Sajnálom a barátnődet
2017. márc. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Idővel jobb lesz. Az élet megy tovább.
2017. márc. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az 1997 csak egy szàm én 14 éves vagyok jelenleg.

De sajnos a halàla engem összetört.

2017. márc. 1. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Részvétem kedves:( kénytelen vagy elfogadni, már nincs köztünk. Adj időt, ne fojtsd magadba a bánatot. Sírj, könnyezz mert az megkönnyebbülést ad.

Itt a jó idő, sétálj vagy fuss, amit szeretsz, hallgasd a természetet, figyeld meg. Könyebséget ad a léleknek. Lásd az apró örömöket, olvass neked tetsző regényeket. Alkoss (rajz pl), akár neki ki írni magadból a fájdalmat.

2017. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagyjàból eltudom.

2017. márc. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!