Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit mondanál, ha a vőlegény...

Te mit mondanál, ha a vőlegényed azt mondaná, hogy azért nem vesz feleségül, mert meg akarod tartani a lánykori nevedet?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki doktori címet akar szerezni, ezért nem akarja felvenni semmilyen formában a férje nevét. A vőlegénye erre azt mondta, hogy akkor ő már nem is akarja elvenni.
2017. máj. 6. 16:13
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
7%
Én eleve nem is ismerkednek egy bekepzelt diplomas majommal,nem hogy elvegyem!
2017. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%

Maximum kicsit rosszul esne, de nem várhatom el a másik féltől. Valószínűleg szereti a nevét, és ezzel nincs is baj.

Inkább a férj felfogásával van egy kis baj, régimódi.

2017. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
Én elküldeném a csávót a meszes pcs@ba
2017. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%

Akkor ÉN NEM MENNÉK hozzá!


Aki ilyen hülyeség miatt zsarolni kezd, azzal nem lehet normál kapcsolatot vezetni!

2017. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
10%

Nem a vőlegény maradi, hanem a nő el van szállva magától. Egy diploma még nem jelent semmit, csak egy papír. Az ilyen nőből nem lesz jó feleség.

A lánykori nevét megtarthatja a férje neve mellett is.

2017. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Komoly, hogy egy ilyen marhaság miatt zsarolja a menyasszonyát? Nem köteles felvenni egyik fél sem a másik nevét. Ha ilyen maradi, akkor keressen mást, aki hasonlóan gondolkodik.
2017. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%

Uristen utolso... megtarthatja, mi?! Megengedik neki a nagylelku ferfiurasagok?!?!?!


Pfff, meg jo h ez csak a csaj dontese!

2017. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%

Mégsem képes továbbtenni magát ezen, mintha a férfiassága forogna kockán, nem ettől férfi egy férfi.. Szégyen.. és még kiköti feltételnek, ellenben nem megy hozzá..

Ha nő lennék biztos nem mennék hozzá egy ilyen pasihoz.

2017. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
Azt hogy nem is baj, mert én meg nem mennék hozzá egy komplexusos kisfiúhoz.
2017. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem muszáj hozzámenni. :) Ezt vagy viccből mondta, vagy nem akarja elvenni a barátnődet.
2017. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!