Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem voltam jo tanulo nagyon....

Sosem voltam jo tanulo nagyon. Es regenben nem szerettem tanulni. De egyetemen gondolkozom. Szuleom meg mondjak h ugyse tudnam elvegezni Moert ilyenek? Moert nem hisznek bennem?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 12:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
58%
Ha egyetemre valo lennel, akkor lenne annyi benned, hogy megfogalmazd hosszabban, hogy mi a bubanatot szeretnel. Vagy ennyi az osszgondolat? Jo lenne a diploma? Akkor nem kene dolgozni? Vagy mi? Masok vert izzadnak az erettsegiig, hogy 400 pont felett legyenek, utana meg vert pisilnek az egyetemen, hogy elvegezzek. Es ezen nincs tulzas, 400 pontot nehez osszeszedni. Emelt erettsegi + nyelvvizsga nelkul el se kezd. Ezek meg vannak? Mert eloszor ezen kene gondolkozni.
2017. máj. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
39%

1. Ne hallgass a szüleidre!

1/a - Ne hallgass a sok válaszíróra abban az esetben, ha te egyetemre szeretnél menni.

Tedd fel a kérdést magadnak. Miért szeretnél egyetemre menni? Tanulni szeretnél ott valamit, vagy csak azért akarsz odamenni, mert kell a papír?


2. Én sem voltam jó tanuló, nem szerettem tanulni, de rengeteget fejlesztettem magamon. A tanáraim ellenem voltak. Senki nem hitt bennem. Telt az idő, és időközben megváltoztam. Más ember lettem. Ezt a szüleim is látták. Már hisznek bennem. Ha nem támogatnak, neked csak legyen elég erőd megfordítani a dolgokat. - Ha akarod. Akarod?


Amit ajánlok, ha bármennyire is nem szeretsz, próbálj meg olvasni, többet olvasni. Nem is tanulni, hanem többet olvasni! Legyél türelmes magaddal.


3. Ha valami érdekel, azt könnyebb megtanulni.


4. Nem kell, hogy bárki is higgyen benned, ha nem hiszel magadban, nem fog sikerülni. Ezért ajánlom, hogy többet olvass. Ismeretterjesztő könyveket, önfejlesztő hangoskönyveket- nem spirituális jellegű könyvekre gondolok itt.


5. Nem attól leszel valaki, ha egyetemet végzel. De ha Neked ez fontos, akkor ne törődj mások negatív tanácsaival, hanem indulj el egy úton. :)

2017. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!