Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménykedjek, hogy változni fog?

Reménykedjek, hogy változni fog?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a férjemmel, házasok fél éve. Van egy 5 hónapos csodálatos kislányunk. A problémám az,hogy nem foglalkozik velem. Dolgozik,hazajön,fürdik,eszik, babuzsgatja a picit és alszik. Majdnem minden nap délben már itthon van,szóval nem gürizi át az egész napot. Már mondtam neki,hogy nekem hiányzik az odafigyelés,gyengédség,hogy összebújjunk,azt mondja változtat,de ez nem igaz. Szex is csak akkor van,amikor ő akarja. Régebben nem volt ilyen,ez kb 3 hónapja tart. Nem hiszem, hogy van vkije,mert szeret,ez biztos és mindíg időben itthon van. Megpróbálok mindenben a kedvére tenni (akart már rég madárpókot,kapott tőlem,pedig én még az egyszerű házi pók csípésére is allergiás vagyok),mindíg a kedvenceit főzöm, nem lógok a nyakán,hogy unjon. Nem értem! Kérlek,segítsetek,hogy miért lehet ez és mit tudok tenni?! Ő 31,én 24.
2010. máj. 15. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne lesd ennyire a kívánságait és ne ugorj, ha ő akarja.
2010. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Lehet,tényleg ezt kéne tennem!
2010. máj. 15. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az elsővel, de még annyit hozzátennék, hogy próbálj meg vele beszélni, amikor olyan kedvében van... ennek egy kapcsolatban működnie kell :) ha nem változik, akkor még 1-2 évet vársz, a baba felnő, és örökké aztse dédelgetheti :)
2010. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se ugorj ha Ő csettint...

Lehet, hogy kicsit olyan női-magazin szerűen fog hangzeni, de igaz:

A pasik (férfiak) szeretnek megkűzdeni egy nőjért.

Te most úgy gondolod, hogy jót teszel a kapcsolatotoknak. Pedég éppen elentkezőleg! Ha így kiszolgálod akkor elveszik köztetek az a bizonyos "feszültség" (izgalom, vagy nem is tuidom, hogy hogyan írjam). Dolgoztasd meg egy kicsit.

Persze az is lehet, hogy még kicsit szoknia kell az apuka szerepet :)

Sok szerencsét és boldogságot a kapcsolatotoknak (és Neked)

2010. máj. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Okos dolog, hogy nem rögtön vádaskodsz, hogy biztos nője van.

Szerintem nincs nagy gond köztetek, lehet hogy csak a mindennapi rutinszerűség unalmas neki és elkényelmesedett emiatt.

Ha rágod a fülét azzal, hogy neked ennél többre van szükséged csak elijeszted, mert azt fogja hinni nem tud megfelelni. Van egy mondás, amit bár nehéz véghezvinni, de nagyon jó, ha sikerül: "egy okos nő úgy irányít, hogy a férfi ne vegye észre"

2010. máj. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeiteket! Remélem erőt tudok venni magamon!
2010. máj. 16. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!