Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne reménykedjek? Akármit...

Hogy ne reménykedjek? Akármit teszek, nem tudok nem reménykedni, pedig magamat álltatom.

Figyelt kérdés
több mint egy évig voltunk együtt a barátommal, ő juliúsban kijelentette nem szerelmes de szeret, még a hét valamelyik napján is azt mondta úgy érzi nem szerelmes de jobbnak jobb a kapcsolatunk mint amilyen volt és nem hagyna el másért csak is ha már nem működne. Ehhez képes csütörtökön szakított, hogy ne erőltessük ne szenvedjek mellette. Kérdeztem tőle van e remény még, azt mondta nem akar álltatni, szerinte nincs szép volt de elmúlt és nincs tovább lépjek tovább, mondtam neki h azért hiányozni fog, mondta hogy szerinte neki se lesz könnyű. Ezek után h ő nyiltan bejelentette ne is reménykedjek én még is ezt teszem, mert tudom azért szeretett belőlem ki mert sokat veszekedtünk az első időszakba mert akkor én még nem voltam benne biztos sokszor sírt is miattam, mire én biztos lettem benne elmúlt, hiába küzdőttem. Sokan mondják adjak neki napokat, heteket, lehet a sok fájdalom leülepszik benne és átgondolja, hisz nagyon sokáig mondogatta, hogy neki tökéletes vagyok, szép. Igaz az utolsó hetekben hanyagolt és már az utolsó 2 nap szakítás előtt nem hívott, nem keresett, előtte mégis dicsért. Nem tudom mit tegyek, hogy végre ne várjam mikor keress meg, hogy bolond volt. Bár a baj, hogy tegnap estére közös buli volt megbeszélve de kifizette a jegyem inkább, mert nem akarta, hogy nekem utána rosszabb legyen elszakadni. Elfog ez múlni?
2011. szept. 17. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:
hozzá teszem érdekes mert szerdán én vettem meg a jegyeket a bulira és már akkor mondtam neki, h hányat és ne e hív el helyettem valakit, akkor még azt szerette volna h én legyek a 4. de utána mégse és szakított.
2011. szept. 17. 22:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb biztos. De tényleg nem reménykednék a helyedben. Ha azt mondja nem szerelmes, az biztos úgy is van, és nem túl valószínű hogy visszajönne az érzés
2011. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már 1év alatt kitudott belőled szeretni,akkor nem volt ez még igazi szerelem :) Majd jön már,tudom ócska duma,de tényleg így van....
2011. szept. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos az elején nagyon sokat veszekedtünk feleslegesen..biztos ez is benne van, mert emiatt én is sokszor bizonytalandotam el..
2011. szept. 18. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!