Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira utálom, hogy ebben a...

Annyira utálom, hogy ebben a családban mindenki mindenkit túl akar kiabálni, és az átlagos hangerő is az üvöltözés. Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hihetetlen. 5-en vagyunk, én vagyok az idősebb testvér, van két öcsém (12 és 13 évesek), és a két szülőm, de itt mindenkinek idegesítő, visítozó, károgó hangja van. Hazajönnek öcséim, már üvöltöznek, veszekednek egymással, vagy skypeon másokkal. Megoldás: Anyuék szintén üvöltöznek velük, amiért üvöltöznek (??), majd egymással, végül az egész család idegesítően hangosan "beszél" egymással.
2017. máj. 12. 13:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Az öcséim egyenesen gyűlölöm már, tiszta szívemből.
2017. máj. 12. 14:20
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszik?Költözz el
2017. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fektess be egy jo fejhallgatoba es tolasd a Metallicat amig otthon kell lenned. Sajnos vannak ilyen csaladok. A nagyszuleim is ilyenek voltak raadasul svabok, allandoan ment a mári prázli meg a tuma hund
2017. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Nálunk anyám meg apám még éjszaka is ordibáltak. Igyekeztem minél kevesebbet otthon lenni, a könyvtárban tanultam, stb. igazából az alvás megoldása volt a legrosszabb.
2017. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!