Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Változhat a véleménye?

Változhat a véleménye?

Figyelt kérdés
Anyukám nem nagyon kar kutyát venni mindig azt mondja hogy ha kutyát akarok akkor nem ehetek sehová.Változhat idővela véleménye vagy tényleg csak akkor kaphatok ha nm megyek nyaralni se.(nem szertné egkérni a szomszédokat hogy etessék)

2017. máj. 14. 12:56
1 2
 1/12 anonim válasza:

Ismerősökhöz nem lehet beadni?

Panel?Kertes?

De változni változhat nagyon nagyon nehezen.

Ha ezt mondta akkor döntened kell,nyaralás vagy állat.

(Én személy szerint az állatot választanám mert az "örökre" veled marad.)

2017. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

kertes ház.

Sajnos már mamamhoz úgy is leadjuk a nyuszit ilyenkor a kutya mar sok lenne neki.

2017. máj. 14. 13:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Kutyapanzió 1500-2500 Ft / nap ( attól függ leginkább, hogy kell-e vinned saját ételt és hogy az ország melyik részén található). Sokkal egyszerűbb mint megkérni a szomszédot és itt nem csak etetik meg elszállásolják hanem más kutyákkal együtt játszhat a tied, ami neki is jó és felér egy 'nyaralással'.
2017. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem is ez volt, csak úgy, hogy 4.-től kezdve szerettem volna egyet. 7. osztály elején kaptam meg addigra rá tudtam anyumat venni. Persze Apukám segített, ő szívesen vett volna egy kiskutyát. Így, hogy apum is szerette volna, anyukám belement, prdig utálta az állatokat, ezért nem akart. Most a kutyusunk acsalád része, és érdekes anyukám szereti a legjobban, ő enged meg mindent neki.. :) Na jó, nem mindent... :))) Szóval nagyon fontold meg, lehet, hogymost jobb ötlet a nyaralás. Ezt csak te tudhatod... De ha most nem az állatnál döntesz, attól még nem biztos, hogy később nem kapsz egy házikedvencet! :)
2017. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat anyukám megengedné a kutyát csak azt mondja hogy az én felelősségem és nem tudjuk magunkkal vinni nyaralni meg szinte sehova hogyha elutazunk azt kéne megoldani hogy hova lehetne tenni addig(lehetőleg nagyon olcsó megoldás kéne mivel a panzió két hétig nagyon drága
2017. máj. 14. 20:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Én két kutyáért fizettem 20000 Ft-ot egy hétre Pest megyében. Általában kedvezőbb az ár ha tovább vannak ott. Még kutya vállalás elött érdeklődd meg a közeli kutyaiskolák/kutyapanzióknál. Ha pedig más megoldást nem tudtok és ezt soknak tartjátok akkor érdemes lenne elgondolkodni, hogy egy esetleges betegség akár 200-300 000Ft-os kezelési költsége mennyire hiányzik. Arról nem beszélve, hogy egy fajtatiszta kutya alsóhangon 100 000Ft a népszerű fajtákból. A ritkábbakból pedig ennek többszöröse. (bár azt nem említetted, hogy milyen kutyát akarsz)
2017. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
menhelyi kutyus lenne
2017. máj. 14. 21:20
 8/12 A kérdező kommentje:
A fajta ára nem lenne baj ha olyan százezer de anya nem akar a 'nyaralásáért' ennyit költeni
2017. máj. 14. 21:32
 9/12 anonim válasza:
Egy zseb kutya mindenhol elfèr.
2017. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Manapság már egyre több nyaralóhelyre lehet magaddal kutyát vinni. Nem kötelezően akadály a kutya.
2017. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!