Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Később változhat a véleménye?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később változhat a véleménye?

Figyelt kérdés

Egy hétig beszélgettem egy fiúval, majd randiztunk. A volt barátnőjével a beszélgetésünk kezdete előtt egy héttel szakítottak. A lánynak viszont Instagram-mon még tele volt minden a sráccal, kiírva az évfordulós dátum, temérdek közös kép. Én elég bizalmatlan voltam, sokszor rákérdeztem a fiúnál, aki mindannyiszor elmondta, hogy nem, nincsenek már együtt, ne agyaljak ilyen hülyeségeken. Aztán a randin minden jól sült el, és azt hiszem, eléggé belehabarodtam. Azonban másnap újra kattogni kezdett az agyam, és elkövettem azt a hibát, hogy megkértem valakit, hogy valahogy írjon rá a lányra, és próbálja meg kiszedni belőle, de ne a konkrét igazságot tálalja neki. Erre a fiú, aki segített, ezt tette:leírta neki, hogy félek, és együtt vannak-e még a sráccal. Ezt leírtam a fiúnak, mert nem akartam, hogy az exétől tudja meg, inkább tőlem, mire azt írta, hogy ezzel borzalmasan megszégyenítve érzi magát,és hogy nem fogok megváltozni, majd azt mondja, hagyjuk. Viszont én belezúgtam a fiúba, tökéletes számomra.

Szerintetek mennyi az esély rá, hogy egy kis idő elteltével(1-2 hónap) újra hajlandó lenne beszélni velem, ha megkeresem?

18/l



2017. jan. 14. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem már megvan rólad a véleménye, és nem akar egy ilyen szinten féltékenykedő csajjal együtt lenni. Szerintem ez két hónap vagy egy év mulva se fog változni.
2017. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!