Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok az én...

Ti mit csinálnátok az én helyemben? Tovább lent?

Figyelt kérdés

Na szóval, kicsit probléma van a szüleimmel, nem bántom őket, igazán minden héten adnak zsebpénzt iskolába, de tavaj nyáron elkezdtem járni jogosítványra. Na akkor már júliustól brigádoztam, amikor lehetett menni olcsóbra amikor volt 350€ akkor nem mentem, de amikor már augusztusban mentem akkor volt már 500-600 €. Igen, jártam brigádozni, de majdnem befizettem azt a 200-250 €-ot, de nem füzettem be, és mindjárt az első nap oda adta a tanár a teszteket, hogy tanulgassam, hogy nézegessem át. Nem hogy nem érdekelt, de mit nézegessek azon, ha még nem volt rendes óram sem. Akkor a szüleim próbálták elmagyarázni ez és ez hogy van még stb.. Nem értettem, aztán visszavitték a tesztet, mert hogy nem tanultam semmit belőle, de csak 1 napot volt nálam. Később veszekedtem a szüleimnek, hogy miért nem füzetik meg a jogosítványt. Hogy nem teszem le. Apum azt mondta, hogy már kezemben volt, és hogy miért hagytam ott. Miért? mert nem volt annyi pénzem rá 500-600 €. Aztán én csodálkozom, hogy néha pesszimista vagyok, hisz a szüleim azt mondják, hogy nem teszem le a jogosítványt, akkor miről beszélünk. Igazán nem járok sehova ki, 1-2x a kutyáimmal sétálni, barátok olyanok vannak, ha találkozunk kint akkor dumálunk vagy a suliban. Elég rossz időszak van most, mert nem látni jóformán senkit kint az utcán. Igen, nem tudok senkire számitani, csak a szüleimre, és azok is lebeszélnek a jogosítványról. De miért? Ez a célom, ez az álmom, hogy minnél hamarabb csináljam meg, és nyugodtságom legyen tőle. De így nem lesz jó, hogy mindig negatívumokat fogom hallgatni tőlük. Igen jót minden szülő a legeslegjobbat akarja a gyermekének, de ezt az egyet nem értem, hogy aki FOGYATÉKOS, és annak a szülei mindent megteszenk azér, és az a srác is mindent megtesz azér, hogy csinálja meg a jogosítványt. Én egészséges ember nem fogja letenni? Engem csak ez bánt, hogy nem kapok biztatást senkitől, mindig csak a rosszat a negativumat hallom. 19 éves vagyok, de néha úgy látom, és érzem, hogy úgy csinálnak velem mint a kis hülyécskével. Most fogok végezni 3. os vagyok középsuliban, és + 2 év az érettségi, mondják hogy menjek, tanárnő azt mondja, hogy az nehezebb, mint a jogosítvány, pedig nem hinném. Na akkor most érettségire menni, azt megcsinálom aztán mi lesz? Hogyan bizonyítsak a szüleimnek, hogy képes vagyok rá, hogy leteszem a jogsit? Nem nagyon jól tanulok 3-4 im vannak a suliban, a bizi is úgy 3-4. Nem tanulok otthon, de azér nem vagyok buta, tudok valamit. Mit ajánlatok? Mit csináljak? Nem gyalázom a szüleimet Ments Isten, de ha egyszer van rá lehetőségem, hogy megcsináljam a jogosítványt akkor miért ne.


" Léccives értsetek meg, és ne csináljatok belőle viccet, értelmes válaszokat várok "


Előre is köszönöm.


2017. máj. 16. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Mi az a brigádozás?
2017. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Jogsi ráér. Inkább tanulj, mert a fogalmazásod, és helyesírásod is borzalmas. Még akkor is ha közlöd, hogy nem Magyarországon élsz. Én sem Magyarországon élek, mégis tudok fogalmazni, írni rendesen. Tanulj, mert az írásod alapján butának tűnsz.
2017. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom szlovákiai magyar vagy, én is. Először tanulj,szedd össze magad. Vagy pedig munkaügyin keresztül érettségi után mehetsz továbbképzésre.
2017. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1es - ugyanaz, ami nálatok a diákmunka
2017. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!