Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem bírom tovább. Mit csinálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KNora kérdése:

Nem bírom tovább. Mit csinálnátok? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Férjemmel 5 éve vagyunk együtt.2-2 gyereket hoztunk a házasságba,ebből az enyémek velünk élnek, a fiai pedig havi 8-10 napot vannak nálunk. Mindketten nulla forinttal léptünk ki az előző házasságunkból, semmink nincs.

Albérletben lakunk és hó végén alig van pénzünk ennivalóra.Szó szerint nyomorgunk. De nem mind ám!

A férjem, aki a tökéletes férfi volt a kapcsolatunk elején 2 éve teljesen megváltozott. Depressziós,elvonul. A munkába menekül-mondja. 1 éve hagyta ott a bejelentett állását h pályázatokat írjon nagy pénzért, mert szerinte bérből nem lehet megélni.Van emellett vmi megbízásos melója amiért havi fix pénzt kap,de ebből nem sok marad mire kifizeti a borsos tartásdíjat.Tehát munkába nem jár, otthon van egész nap és dolgozik,de a pályázatokért sosem kap egy fillért sem mert eddig még egyet sem nyert meg.Ül a gép előtt és hozzá se lehet szólni. Minden idegesíti, mindenért morog,semmit se hajlandó segíteni otthon, mert dolgozik. Minden nap,egész nap, hvg-n is.

Semmire nem lehet megkérni.Házimunkába nem segít, a kukát nem hajlandó kihúzni, vagy a boltba elmenni csak ha itt vannak a fiai.De akkor is csak szentségelve.A gyerekivel sem beszél, sőt akkor van a legtöbb munkája amikor itt vannak...

A fiúk nem köszönnek, nem beszélnek velem,egész nap a számítógép előtt ülnek, fikázzák a kaját és a gyerekeimmel is parasztok, de az apjukkal is. Ha bármit mondok nekik, úgy csinálnak mintha nem is hallanák.Igazából semmi kapcsolatunk nincs velük.

Nekem meg van tiltva h bármiért is rájuk szóljak(akkor se ha a wc-t sem húzzák le maguk után)Rengeteg vitánk volt/van ebből, de a férjem nem segít.Sőt, mármár ő is ezen a szinten van mint a gyerekei.

Minden nap fél 6-kor kelek,Napi 8 órát dolgozom,2 órát utazom és hazaérve este 9-10ig lapátolom a szart. Hétvégén ugyanezt egész nap.

Csak akkor hoz rendes kaját, akkor vesz csokit ha itt vannak a fiúk(és csak nekik,az enyémeknek nem)velünk egyáltalán nem törődik. Le se szarja, mit eszünk egész nap, ha ő éhes átmegy az anyjához és bezabál,aztán meg nem tetszik neki amit én főzök(1000Ft-ból 4-6 emberre, mert ennyi jut)

Hó végére én vagyok az akinek nem jut még étel sem és az én gyerekeim járnak lyukas ruhákban, semmiféle különórát nem tudok fizetni nekik, pedig örömel mennének, már az iskolai kiadások is gondot jelentenek,mert az albérlet(ami azért 100nm-es hogy a fiai bármikor jöhessenek számítógépezni) elviszi minden pénzünket.

A férjem depressziós-azt mondja a csóróság miatt, meg mert én nem értem meg-és már ott tartunk h nem is beszélünk.De ha igen, ilyeneket mond h kellene nekem egy másodállás, meg h miért nem képzem magam h többet kereshessek (mikor ő otthon ül és sajnálja magát). Egyáltalán nem szexelünk már hónapok óta.Szerinte mégsincs velünk baj, és ha pár millió a nyakába esne és elmennénk valami jó drága helyre nyaralni(mert őt ez élteti) minden rendbe jönne.

Én nem vagyok egy lusta ember, de úgy érzem, minden erőm elfogyott már.Nem a munkával van a baj, hanem hogy értelmetlen. Azért dolgozok ilyen sokat h még többet dolgozzak? Ráadásul egy jó szót nem kapok érte.

A gyerekeim rongyosak, éhesek és fáznak. Én kb 10 kg-t fogytam az utóbbi 1 évben és erre a férjem csak annyit tud mondani hogy ő is.Meg szétteszi a kezét, h nem tud mit tenni.

Tudom h ez már nem lesz jobb.Mennünk kell. Magammal még megtehetném ezt, de a gyerekeimmel nem, akik sajnos már elég nagyok és jól látják a kivételezést, érzik a feszültséget és mégsem panaszkodnak semmiért sem mert tudják, így nem tudok mit tenni. De egyre jobban furdal miattuk a lelkiismeret furdalás.

Egyetlen reményem h nemsokára hozzájutunk egy kis pénzhez, amiből talán ki tudok venni hármunknak egy kicsi albérletet és akkor végetér ez a fos amit házasságnak csúfolunk.



#válás #nyomor #férjem gyerekei
2016. nov. 24. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam. Azonnal lépni, de nagyon gyorsan.!
2016. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott minél hamarabb, vagy ha a szüleid még élnek én nem bánnyák akkor költözzetek oda. Hidd el a gyerekeid is jobban fogják érezni magukat és talán még pénzt is tudtok spórolni. A mostani férjed egy munkakerülő roha.dék. Amég nem tudsz el költözni addig ne főzz csak magadra meg a gyerekeidre..ha ő kivételezhet akkor te is. Jelentsd be hogy mostantól két háztartásban éltek. Akkor majd neki nem lesz mit enni meg a hülye bunkó kölykeinek. És majd meglátjuk hogy mit szol hozzá. Ha erőszakoskodik akkor hivd a rendörséget. Ha veszekszik akkor csináld ugy mint aki meg sem halja. A gyerekeid is csinàlják ezt. Ha nem lehet vele beszélni akkor nem is kell.
2016. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hasonló helyzetben voltam és azt tudom ajánlani, hogy sürgősen lépj ki, mert én csak jobb lehet.

Az én exem eleinte eljárt "dolgozni", de aztán kiderült, hogy olyan melókat végzett amiből csak ESETLEG lehetne pénz - nem ett. Ez volt másfél év.

Aztán hébe-hóba jöttek megbízások, de az elment a céges dolgokra ugye, minden mást én álltam.

Bő 8 éve megint belefogott valamibe, amiről már az elején mindenki lebeszélte, mondván, ő nem alkalmas arra a munkára (az is otthoni). 3 évet feccölt bele, nulla lóvé, mire végre feladta.

Aztán szintúgy egy caritas-melót talált, és persze mondanom sem kell, hogy folyton csak álmodozott, hogy beérik a gyümölcs, lesz pénz. Ennek 5 éve. Aztán feladtam (más miatt is, meg is csalt). Gyereke van még 3, azokkal nem foglalkozott. A mi kicsijeinkkel azért nem, mert még kicsik és nem lehet velük beszélni, a nagyobbjaival meg azért, mert már kamaszok...ez volt 8 éve..Két éve leléptem, gyerektartást nem fizet, mondván nincs megítélve...de utána se fog tudni, nem dolgozik azóta se.

A gyerekeim megkönnyebbültek, hogy eljöttünk - a Tied is meg fognak, főleg, hogy még a többi "tesók" is kicsinálják őket..

2016. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fér bele a fejembe, hogy képes valaki évekig tűrni, hogy egy lusta, munkakerülő, kettős mércés, önző f..szkalap kihasználja és parancsolgasson neki és így bánjon a gyerekeivel.

A férjed egyáltalán nem szeret vagy tisztel, a gyerekeiddel úgy bánik, ahogy mások a kutyájukkal sem, teljes mértékben kihasznál, meddig akarod még ezt eltűrni csak azért, mert az elején normális volt? Az elején mindenki kisangyal, most viszont, hogy már megismerted az igazi arcát, mit keresel még mellette? A csodára vársz? Szerinted a gyerekek hogy érzik magukat ebben a helyzetben, ahol ennyire diszkriminálva vannak?

Ne hazudj magadnak legalább, ez nem lesz már jobb. Én azonnal csomagolnék és mennék egy kisebb albérletbe, ha nem akarod a nagyot fenn tartani, ő meg húzzon az anyjához és roh@djon meg ott, ahol van.

2016. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mondjuk eddig se nagyon voltak illúzióim. Amint megjön a zsém,pakolunk.
2016. nov. 24. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Frankón nem értem a nőket!Ha valami szar,ráadásul évek óta,hogy tudbak ülni továbbra is benne várva a soha el nem jövő csodára!

Vedd kezedbe az iranyitast es lepj le minel hamarabb!Aki jót akar magának ilyen helyzetben az lép,minden más csak kifogás!

2016. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bence_ ***** válasza:

Ez így borzalom!

LÉPJ!

Ha jól értelmezem akkor te tartod el a családot, mert a férjednek a bevétele megy a gyerektartásra.

Miért támogatod őt?

Foglalkozz magaddal és a gyerekeiddel.

Jelenlegi helyzettel az a gond, hogy a gyerekeid ezt látják és ez lesz a minta. :-O

2016. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elképzelni nem tudom, miért vagy vele. Én is egy hasonló szarban élek, de minket összeköt a közös gyerek,és hogy anyagilag segít. De amúgy dettó ilyen figura az enyém is.
2016. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!