Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Ez hosszú de csak így lehet megérteni. Az anyum meg apum között volt egy vita és én anyum mellé álltam elmentünk itthonról aztán visszajöttünk. Tovább lent.

Figyelt kérdés
De a költözés előtt volt anyumnak egy titkos kapcsolata amiről én tudtam és elleneztem és sok csúnyát mondtam neki és az adott fickórol. Már haza költöztünk lassan egy éve de azóta mintha én lennék az ördôg segítek amit tudok megcsinálom ha szólnak de nem mindég veszem észre és csak akkor csinálom ha szólnak érte. A lényeg hogy nem igazán járok sehova max a barátomhoz vagy szórakozni de talán egy hónapba egyszer és szigorúak velem de nagyon ha este fele felmegyek a barátomhoz akkor másnap délelőtt már hívnak hogy hol vagyok mikor megyek de a hugom ő alig segít itthon lényegében ő csak akkor ha rászólnak és reggeltől estig nem is jön haza és vele nem csinálják ezt de már szóltam érte hogy nekem ez így rossz hogy én sgítsek és nem mehetek sehova de ha ar mwnni valahova akkor nem baj ha nem segít. A tesvérem 13 én 19 még tanulok. Én olyan idősen mint ő nem festhettem magam nem maradhattam kint sokáig és nem lehetett barátom ami őt illeti festi magát már a 3. barátja van és mint írtam elég későn jön. Volt már nagyon sok vitám emiatt anyummal és olyan szinten elfajult hogy elhordott mindennek hogy nem csinálok semmit hogy takarodjak el . Kérlek segítsetek szerintetek mit csináljak mert már nem bírom idegekkel. Elég rossz dolgok is megfordultak már a fejemben :/ bocsánathogy hosszú

2014. jún. 16. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
talán nem kellet volna anyud kapcsolatába bele ronditani
2014. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Lehetek egy kicsit kemény veled??

Nos ha igen, akkor most azt mondom, hogy

"edd meg amit főztél magadnak"

Hogy értsd:

2 felnőtt életébe belekontárkodtál, ahelyett, hogy azt mondtad volna magadnak, hogy " ez nem az én dolgom, majd a szüleim megoldják a gondjaikat"

De te nem. El tudom képzelni, hogy sok vita amiatt alakult ki, hogy te nem voltál képes pártatlan maradni, és szítottad anyád kapcsolatát a barátjával vagy apádat is hergelted.

Az élet alakul ahogy alakult, és most a szüleid, vagyis anyud akinek belekotnyeleskedtél a magánügyébe csak úgy viselkedik veled amit meg is érdemelsz. Miért legyen kedves veled, miért tekintsen felnőtt embernek ha nem voltál képes felnőttként viselkedni?

Te tönkre tetted az élete pár döntését. Így most ő teszi ezt veled.

Végül is anyud csak úgy bánik veled, ahogy te bántál vele.

2014. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lenyelném a békát, aztán amint lehet, saját életet élnék. A testvéredet jobban szeretik, talán azért, ami a múltban történt. A szüleid a felnőttebbek elvileg, nekik kellene rendezniük a dolgokat, és legalább korrekt módon viselkedni veled. De rajtuk már úgysem tudsz változtatni. Szóval amint lehet, kezdd el az önálló életet.
2014. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Az a "jo" ebben az oldalban, hogy mindig a gyerek a hibas, es igen elmondhatja a velemenyet a csaladban mindenki szerintem, legalabbis nalunk igy van.

Azert senkinek sem veszik a fejet ha mas velemenye van, vagy valami nem tetszik meg ha kiskoru is.

Idegesit mar ez a sok duma arrol, hogy a felnotnek mindig igaza van, mikor tele van a vilag idiota, elcseszett, begyposodott, maradi,gyenge idegzetu szulovel felnottel.

2014. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem apum és anyum kapcsolatába szóltam bele csak jeleztem hogy nem tetszik hogy csak így félre dobja a családját holmi részeges alakért. De ennek ellenére kitartottam melette és a végén én beszéltem ra apumat hogy beszéljék meg. :/
2014. jún. 16. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Mondtam en, hogy idiota.
2014. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ki az idióta?...
2014. jún. 16. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!