Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen ember a családodban?

Van ilyen ember a családodban?

Figyelt kérdés
Aki elvégzett egy nagyon gyenge humán szakot,és segédmunkás lett belőle?
2017. máj. 17. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom vidéki és nem válogathat a munkalehetőségek között.

Becsülendő, hogy dolgozik és semmi munka nem büdös neki.

És hogy a kérdésedre is válaszoljak, nálunk nincs ilyen, mert mindenki talált a végzettségének megfelelő munkát, de ha nem így történt volna, akkor diplomával lapátolnánk, vagy takarítanánk.

2017. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Családunkban nincs ilyen ember, de ha lenne, inkább tisztelném, hogy nem segélyre vár és otthon nyavalyog.

Inkább a te felfogásoddal van baj, ha ezen fönnakadsz.

2017. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 babyboom567 ***** válasza:
100%

Igen magamat.Érettségim van meg, 2 szakmám(egyiket sem szeretem),és jártam főiskolára 1 évet, de anyagiak miatt abbahagytam.Takarítónő vagyok, és szeretem.Most gyeden vagyok itthon a kisfiammal,de mikor dolgoztam, volt egy főállásom,meg házhoz jártam, meg besegítettem hétvégente egy mosodába,illetve nyáron egy másik cégnél kollégiumot takarítottunk,illetve szállóvendégekre takarítunk.

Szeretem a munkámat, van férjem,gyerekem, van kocsink,megtakarításunk, nincs hitelünk, most a baba miatt nem nyaralunk mert még kicsi, de jövőre megyünk.

2017. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én, csak én még a humán szakot is megspóroltam.
2017. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!