Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? 14/L

Mit kéne tennem? 14/L

Figyelt kérdés

Már annyira önbizalomhiányos vagyok,hogy minden este kiadom a feszültségeimet sírással. Ez több óráig tart.

A nagyszüleimmel élek,akik utálnak. Amikor hazajövök az islolából és szóba állunk mindig valami veszekedés miatt van. És a szemembe mondják,hogy utálnak és nem érdeklik,hogy mi lesz velem,meg hogy nagyon rossz lesz a jővőm.

Mindig minden nap részegek. 1-2literes whiskyt megisznak egy nap. Utána holnapra megint vesznek.

Apukám meghalt,anyukám sem foglalkozik velem. Ő a barátjával van. Nincs testvérem. Nincs nagybátyam és olyan rokonom aki egyáltalán ismer.

Az osztálytársaim is utálnak,pedig kedves vagyok hozzájuk meg mosolygós (az iskolában,hátha barátkoznak velem,de nem)

2 barátom van az iskolába akikkel elbeszélgetek,de ők sem az igaziak. Pl. Amikor megkapjuk a dogákat megkérdezik tőlem,hogy hányas lett és ha jó lett,azt mondják a francba. Azt akarják,hogy rosszul sikerüljön. Ja és az osztályfőnőköm is utál.

A nagyszüleimet semmi nem érdekli őket velem kapcsolatba. Soha nem kérdeznek az iskoláról,hogy mi volt ma a suliban vagy milyen jegyet kaptam.

Jól jönne egy lelkitárs vagy mi,aki tényleg megnyugtat. Úgy látom soha nem lesznek igazi barátaim vagy olyan ember akinek picit is fontos vagyok.


2017. máj. 17. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Olvass könyveket.A könyv alegjobb barát, Elvileg...Olyan mintha egy másik életet élnél, és teljesen megfeledkezel a valódiról😊😊😊.
2017. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Ha szeretnél, írj priviben :) 14/L
2017. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem éppen barát, de van beszélgethetsz az iskolapszichológussal is. A nagyszüleiddel pedig ne foglalkozz. Tudom, hogy nehéz, és hogy milyen bántóak tudnak lenni ezek, amit a fejedhez vágnak, de őket minősíti nem téged. Tanulj sokat, és ha nyolcadikba jársz jövőre mehetnél kollégiumba, hátha ott jobb a légkör. Tudom, hogy az alkohol mit tud kihozni egy emberből, sajnos. De kitartás. A barátokkal kapcsolatban meg annyit, hogy nekem is sokáig tartott mire rájöttem, de inkább ücsörgök egymagamban a szünetben egy könyvvel, mint ilyen lehúzós, jóindulatú "barátokkal".

Esetleg ha van lehetőség elmehetsz szakkörökre, futni, kutyát sétáltatni, könyvtárba vagy amit szeretsz, és biztos találkozol új emberekkel, akik még jófejek is. Tudom, hogy önbizalomhiányosan ez egy igazi kihívás, de meg kell próbálni. Ha beszélgetni szeretnél írj bátran.

16/l

2017. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is lehet írni, szívesen segítenék. ^^

Meg hát bevallom, nekem is jól jönne a társaság.


Nekem sem volt makulátlan családi hátterem, szóval valóban szívesen támogatnálak. Ha csak neten, de akkor is. :3

2017. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#3as vagyok

*de ha van

2017. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
2%
Napi kamu
2017. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó, szerintem ne legyél rossz indulatú... lehet neked makulátlan a családi életed, de képzeld el, másoknak nem.

Bár a te esetedben is kétlem, ha gyakorizol és pont ehhez a kérdéshez írtál.

Inkább örülj, hogy nem te vagy a lány helyzetében!


Csak vigyázz, nehogy egyszer neked legyen problémád, és valaki, akitől segítséget akarsz kérni, azt mondja, hogy "kamuzol"...

2017. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális nekem is dobhatsz egy privátot, hátha tudok segíteni! :)
2017. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is írharsz ha gondolod:)

15L

2017. máj. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Inkább az kamu, akik itt privire kérik, nyilván egyik se 14...
2017. máj. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!