Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kéne tennem?

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A barátom szülei állandóan mondják barátomnak,hogy bizonyítsak nekik,hogy igazi asszony vagyok,hogy főzök náluk takarítok stb. persze ha megkérnek szívesen segítek, de így,hogy bizonyítsak nekik?? Sőt a kapcsolatunk elején azt mondták neki,hogy ne csak velem legyen, hanem több lánnyal is... Most meg nem akarják,hogy menjek hozzájuk,mert nekem nem jó az időpont amit ők kitűztek és nem tetszik nekik,hogy akkor megyek amikor én nekem jó/ én szeretnék. Nem akarják,hogy gyereke legyen tőlem, ember még csak 16 vagyok... Nem tudom mit tegyek, nagyon zavar ez.

2016. júl. 1. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress másik barátot! Nehogy kitedd magad ennek 16 évesen, kérlek!

38N

2016. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézus... elég trollok a szülők. Szerintem vagy minimalizáld a kapcsolatot a szülőkkel, vagy keress mást magadnak. Nagyon fiatal vagy még, nem kell bizonyítanod, hogy milyen asszony lennél...
2016. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Barátod mennyire áll a szülei pártján? Ő hány éves? Én megbeszélném ezt vele a helyedben, ha lehet. És, ha nem lehet, valószínűleg meg is ette a fene az egészet...Egyáltalán nincs igazuk a szüleinek, majd ráérsz főzni a saját otthonodban, saját magatokra. Senkinek nem kötelessége mások háza táján takarítani, pláne nem 16 évesen.
2016. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le! Barátodnak pedig mondd, hogy köszönje meg a szüleinek. Én férfiként mondom, hogy ne tedd ki magad ennek.
2016. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18 éves, állandóan vitázik velük,hogy szálljanak le rólam,de nem ért semmit.
2016. júl. 1. 21:53
 6/8 A kérdező kommentje:
fél éve vagyunk együtt.
2016. júl. 1. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes emberek vannak. Én a sötét középkorban voltam fiatal(80-as, 90-es évek), sok lány megfordult nálunk, de a szüleim nagyon kulturáltan viselkedtek az összes barátnőmmel. Kedvesek és elfogadók voltak. Döbbentem olvasok ilyesmit mindig, és értetlenül állok ilyen emberek létezésének hallatán.

Milyen emberek ők? Gazdagok, szegények, fiatalok, idősek, tanultak, tanulatlanok, városiak, falusiak, keresztények, ateisták? Hol élsz? Magyarországon?

2016. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalat: keress mást, mert rámegy az egészséged és sok év az életedből a hülye "anyósra"! 28N
2016. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!