Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves házassági évforduló...

25 éves házassági évforduló lesz szüleimnek. Milyen ajándékot adhatnék nekik?

Figyelt kérdés
Gondoltam szép faliórára, képre, esetleg ékszerre.
2010. máj. 16. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem javasolnám az olyan dolgokat amikből már így a padlásig vannak.

Biztosan van ami náluk "hiány cikk".

Csak sajnos így látatlanba én nem tudom hogy ez mi a te szüleidnél :)

u.i.: mennyit szánsz az ajándékukra?

2010. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

egy vacsit kettesben??

welness hétvége?

:)

2010. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Inkább tárgyi ajándékra gondoltam, szeretik a "giccses" dolgokat. Egyre inkább egy kép irányában gondolkodom. 5-10 ezer ft értékben gondolkodom.
2010. máj. 16. 22:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam hétvégére is, de nem szeretnek kimozdulni otthonról.
2010. máj. 16. 22:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Festményt Budapesten a belvárosban vajon hol tudnék venni?
2010. máj. 16. 23:00
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Fizesd be Aput egy cirmantásra, az kb 3-5e Ft (a 8-as út mellett ajánlom). Anyunak meg egy 25/6-os jó minőségű műbroki.(kb 4-5e Ft). A keretből is kijössz és Ők is nagyon örülnek majd
2010. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Házassági évfordulóra minek veszel? Akkor maximum ők egymásnak, nem?
2010. máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
23:01 - vicces vagy... Utolsó: a családban "kerek" házassági évfordulóra szokás ajándékot venni a szülőknek.
2010. máj. 16. 23:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi egy par ezust gyurut es egy festmenyt vattunk a ferjem szuleinek.
2010. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én megleptem őket egy pár aranygyűrűvel. Szép kis gyűrűk voltak, három árnyalatú aranyból, középen futott a fehér arany. Ehhez tudni kell, hogy nem volt már meg a házassági karikagyűrűjük, mert anyám egyszer baltával összetörte. (Nem volt viharmentes a kapcsolatuk:))))

Anyára nagy lett a gyűrű, mert meglepetés volt, nem tudtak róla, de nem baj, mert visszamentünk utána és méretre igazították.

Aztán hármasban elmentünk az évfordulón egy étterembe, és ott "összeadtam őket":)))

Ezt kellett felváltva utánam mondaniuk:


"Én.......esküszöm az élő Istenre, aki Atya, Fiú, Szent Lélek, teljes szent háromság egy örök Isten, hogy .......-t, akinek most Isten színe előtt kezét fogom, szeretem. Szeretetből megyek hozzá/veszem el feleségül. Hozzá hű leszek, vele megelégszem, vele szentül élek. Vele tűrök, vele szenvedek, őt sem egészségében, sem betegségében, sem boldog, sem boldogtalan állapotában hűtlenül el nem hagyom.

Hiszem, hogy Isten szerkesztette egybe életünket, és áldása megnyugszik rajtunk."


Anyám 2 év múlva meghalt, és Apám mindvégig mellette állt. Más pasi ilyenkor szeretőt tart, mert nem bírja a stresszt odahaza egy haldokló feleséggel. Sőt, már az ezüstlakodalmukon is gyászoltunk, mert 1 éve halt meg az öcsém. És ők megkapaszkodtak egymásban. Az anyám alkoholista lett utána, de az apám így is szerette. Én gyűlöltem amiért borgőzös volt a lehelete, de Apa sose gyűlölte meg. Más rokonunk a kisfia halála után egy másik nőnél keresett vigaszt. Mert arra volt szüksége. Ezért elhagyta a feleségét. Az én Apám és az én Anyám nem volt ilyen. Valahogy ők sose a boldogságot keresték igazán, hanem egymást.

2010. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!