Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szüleimnek, családomnak hogy...

Szüleimnek, családomnak hogy jelentsem be, hogy babát várok? Hanyadik héten? Frappáns 5letek? 18 éves múltam 6 hónapja

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 10:46
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Anyukám úgy mondta meg apunak h karácsonykor beletett egy díszes ékszertartóba egy papírt és szépen megfogalmazta h kisbabát vár :) közeleg a karácsony, hajrá :) 14/l
2011. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp az apukával együtt, mi is közösen mentünk a férjemmel, hisz ez már családi ünnep. Mi megvártuk az első ultrahang-képet, igaz, még nem sok látszott rajta, de anyunak ma is ott van bekeretezve az ágya mellett :D


Huh, bátrak vagytok ilyen fiatalon babázni :)

2011. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 12. héten mondtuk el a családnak,de ennek volt előzménye sajnos.Én a férjemnek vettem egy plüss gólyát,és azt adtam át becsomagolva.Mikor kibontotta egy pillanatig nem is értette miről van szó,de hamar leesett a tantusz:)
2011. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Ugy gondolod hogy orulni fognak ennek? Hogy 18 evesen babat varsz? Marcsak abbol gondolom, hogy te igy gondolod, hogy frappansan akarod bejelenteni....
2011. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Ugyan miért ne örülnének?Felnőtt ember.Én személy szerint irigyellek.Nekem nem sikerült,csak 10 évvel később:(
2011. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom van stabil párkapcsolata, egzisztenciája, biztos számít arra, hogy a nagyszülők örülnének neki. Csak fel tudja mérni, hogy milyen reakció vár rá.
2011. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Én vettem képeslapot, a belsejébe csatoltam egy ultrahang képet (14. hét körül), és írtam egy aranyos levelet, hogy "Szia Apa/Nagyi/Dédi! Novemberben érkezem!"


Először meglepődtek, de most mindannyian, együtt, izgatottan várjuk a kislányomat!


Ne hallgass a rosszmájúakra, felnőtt ember vagy, el tudod dönteni, mi a jó neked, és ha a pároddal szeretnétek azt a csöppséget, akkor sok boldogságot hozzá :)


20 éves, 34 hetes

2011. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
78%

szia. énis húsz éves vagyok,a párom 19. mi vettünk egy pár babacumit, és annyit csináltunk, hogy odaálltunk anyu elé, é s odaadtuk neki :9 rögtön tudta hogy mi a szitu :)


persze nálunk is mentek a hülye kérdések, de aztán mindenki beletörődött, és már várja mindenki :)


20 éves, 27hetes kismami

2011. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Én még fiatalabb vagyok mint a kérdező.Decemberbe töltöm be a 18-at,és januárba szülök. amikor kiderült hogy terhes vagyok(tervezett baba)anyu el akart vinni abortuszra.nem volt megértő,és nem támogatott. apukám(kettőjük közül ő a szigorú) elösszőr sokkolta,de utána támogatott.:)izgatottan várja velünk együtt a kislányunkat. és fura mert novemberbe tölti a 40-et és tök laza,tanácsokkal lát el meg minden:)
2011. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

Aki leszólta azért, mert 18 éves, nézzen magába.

Nem úgy áll hozzá, hogy úr Isten, terhes vagyok, most mi lesz?!?! anyám meg fog ölni. húú.

Hanem. 18éves, gondolom tudja mivel jár egy baba, és ha már jött, mert jönni akart, akkor nem megöli- bocsánat a kifejezésért- hanem felelősségteljesen vállalja, majd neveli.


Hanyadik hétben jársz kérdező? :) Párod mennyi idős?


18/N/7hkm

2011. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!