Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok anyuka miért a gyermeke...

Sok anyuka miért a gyermeke képét állítja be profilképnek a közösségi médiában?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok ahol együtt vannak, sok olyat látok, hogy csak a gyerek feje szerepel a képen.
2017. máj. 24. 09:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%

Igazabol azert, amiert valaki fiktiv karaktert allit be, (Batman, Mickey mouse, stb.), vizparti kepet, arnyekot/sziluettet, angol nyelvu viccesnek szant mondast, kedvenc hiresseget.

Mert igy szeretne, igy tetszik neki. Egyebkent sokan a nevuket sem irjak ki, mert pl. egy Kovacs Peter ugy szerepel FB-on hogy Mr. Smith, vagy egy Toth Nikolett a FB szerint ***Nixxy T.***


Szoval ezen ne rugozz szerintem mert bar gyonyoru "beszeljunk ki masokat akik valamit nekunk nem tetszo modon csinalnak" tipusu kerdest irtal ki es tuti hogy a frocsogesre hajlamos nok megjelennek szidni veled az ilyen anyukakat, de igazabol az egesz FB olyan, hogy barmit tehetsz a a sajat profiloddal es felesleges volt ezt az egyet kiragadni.

2017. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
56%

Mert az esik neki jól.

Egyéb kérdés?

2017. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%
Mert ezzel fejezi ki, hogy számára Józsika az univerzum közepe. Szerintem is gáz amúgy.
2017. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
64%

Miért zavar ez bárkit is??

A játszóteret is ezért nem bírom. Elfordul egy anyuka és a maradék 3 undorító, ovis pusmogásba kezd, "nézdmá', milyen ruhát adott rá!" Foglalkozzunk már a saját dolgunkkal!!

2017. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy zavar.
2017. máj. 24. 10:05
 6/38 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nagyon nagyon gáz.
2017. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
50%
4-es, latod, a nok (kevesbe intelligens csoportja) ehhez ert legjobban (vagy inkabb ehhez ert egyedul), ezert ezzel foglalkozik. Sok Magdi anyus, ostoba venasszony 20-as/30-as testbe zarva. De latom azert mar volt itt egy lelkes frocsogotars szoval lassan beindul majd a pletyi szakkor, szerintem ne olvasgasd vissza a kerdest mert csak felidegesited magad az ostobenko kibeszelo gyokereken!
2017. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
8%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


Tessek pletyikek, ehhez is irjatok ;) Itt is jokat lehet masokon mocskolodni, ma ilyen undorito nok gyultek ossze akik masokon rugoznak.

2017. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%
Mivan 72%os,ideges vagy?:D
2017. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
83%
ezek az emberek nem értik meg ha másnak különbözik a véleménye, vagy nem látja normálisnak hogy CSAK a gyerek a világ közepe. Érdekes mi nem szűntünk meg embernek lenni a párommal :D
2017. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!