Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyek egy kendőt a kilincsre...

Tegyek egy kendőt a kilincsre vagy akkor sem esne le a családomnak?

Figyelt kérdés

... az, hogy épp kettesben szeretnék lenni a barátommal, amikor a szobámban vagyunk. Ha átjön hozzánk, tuti, hogy minden családtagommal beszélget egy kicsit, majd amikor mindenki menne a maga dolgára, mi bemegyünk a szobámba.


Szerintem abszolút egyértelmű, hogy két fiatal huszonéves nem mesét néz kettesben, ennek ellenére csip-csup dolgokért bekopognak hozzánk, minden alkalommal legalább 2-3x. Azt már kitapasztaltuk, hogy az udvarra néző egy szem ablakomon le kell húznunk a redőnyt, mert a családom állatkertben érzi magát, és folyton bebámulnak a szobámba, ha elmennek az ablakom alatt. Nagyon zavaró.


Számomra világos lenne, hogy egy párt nem zavarok abban a pár órában, amíg magukra zárják a szobaajtót, nekik viszont nem esik le, és nagyon irritáló. Nincs ötletem, a kendő vajon baromság lenne, mert nem tudnák mire vélni? Vagy nyíltan mondjam meg előre minden családtagnak, hogy most legyenek szívesek nem zavarni?


(Viszont van olyan rokon, aki nem itt lakik, de naponta 2x beugrik, és nem fogja tudni, hogy a barátommal vagyok éppen. Írjam ki egy papírra és ragasszam az ajtómra? :D)


2017. máj. 24. 20:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 Ramone válasza:
34%
Képzeld magad az ő helyükbe. Mindenki teszi a dolgát a házban egyszer csak megérkezik a srác akivel elvonultok és mindenki tudja a családból hogy éppen téged farkal... Alapból nem kellene ilyen helyzetet kialakítani hogy nyíltan ezzel a cèllal lelèptek :) én Pl exnőmhöz amikor átmentem úgy is meg tudtuk oldani hogy közben kitakaritottuk a spájzukat mert azt kapta melónak hétvégén és a polcok közt belefért ez az... Ti is lehetnètek diszkrètebbek és estère tartogati a magánakciókat
2017. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim válasza:
69%
Ha velem ezt csinalna barmelyik rokon, előszőr finoman elküldeném melegebb éghajlatokra, mondanam neki hofy ezt talán mégse kéne, ha másodszor se értenèk meg, lehet hogy anyáznèk nekik. Tudod hogy van a közmondás, alvó, sza..... bäszó embert nen zavarunk. Ilyenre külön hàrklis lennék.
2017. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim válasza:
72%

Próbáld meg szépen nyugisan elmondani, hogy néha szeretnél pár órát kettesben tölteni a pároddal.

De nem lehet, hogy pont azért csináljak, hogy akadályozzanak?

Beszéltél a szüleiddel arról, hogy ezt mennyire fogadják el a családodban, ők hogyan vélekednek.

2017. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:
Nem mindig tud nálunk aludni.
2017. máj. 24. 20:26
 5/76 anonim ***** válasza:
95%
2017. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
64%
Persze. Az a legegyszerübb ha egy táblácskára kiirod: Ne zavarj, éppen ba--unk! De az is lehet megoldás, hogy két huszonéves nem a családja elött éli a nemi életét. Elvileg független felnöttek vagytok.
2017. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim válasza:
88%
Én elmondanám nekik ,h ne zavarjanak mert kettesben szereténk lenni és ha a kis Józsi átugrik ő is felejtsen el ennyi ez a legtisztább,ha már a jelekből ennyire nem esik le nekik semmi.
2017. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:

Csak az első kommentelőnek válaszoltam az előbb.


Nem tudom, szerintem a családomnak nincs ezzel gondja, csak mintha végtelenül naivak lennének... egyébként odáig vannak a barátomért. Írtam azt is, hogy egyáltalán nem az van, hogy átjön és rögtön megyünk szobára. Általában együtt megebédel a család, beszélgetünk, segít valami házi munkában stb., aztán van pár órája rám is a barátomnak.

2017. máj. 24. 20:30
 9/76 anonim ***** válasza:
23%
Elég bunkóság akkor szexelni,mikor kint mindenki végzi a dolgát nappal,ti meg egymáson izzadtok. Aztán gondolom vigyorogva mentek zuhanyozni.
2017. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
Bunkóság pár hetente egyszer 2 órát szexelni délután, amikor épp a barátom munkája miatt nincs másra lehetőségünk az adott héten? De mindegy is, nem ez a lényeg, mert a családom nem fogja fel bunkóságként. :)
2017. máj. 24. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!