Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19évesen te már elköltöztél...

19évesen te már elköltöztél és már dolgoztál?

Figyelt kérdés

2017. máj. 29. 12:06
1 2 3
 21/28 Daniel Wolks válasza:
17 èvesen elkoltoztem othonról .most 24 vagyok balatonparton lakom már van 2 csoda gyermekem szuper munkám kell ennèl több?
2017. máj. 31. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
18 évesen főiskolára mentem, 1 év után kiestem, ekkor elküldtek a szüleim dolgozni. Lakbérben tengődtem szar munkában egy bő fél évet utána megint főiskolát kezdtem amiben szerencsére támogattak a szülők így lett rendes szakmám :) nem otthon laktam hanem koleszban szóval azt hiszem az elmondható, hogy 18 évesen elköltöztem.
2017. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
18 évesen kezdtem az egyetemen és költöztem kollégiumba. Végig ösztöndíjakból éltem, azóta nem kértem pénzt a szüleimtől, persze az étkezésben támogattak, így az ösztöndíjból maradt is. Már az egyetemi évek alatt elkezdtem dolgozni.
2017. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Még nem költöztem el, de már dolgoztam.
2017. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

16 múltam, amikortól saját lábra kellett állnom. Nem bántam meg, hogy így alakult.

58F

2017. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Kettővel korábbi vagyok: egy irodában dolgoztam elvileg ügyintézőként, gyakorlatilag mindenes voltam. :) Nem nagyon akartak betanítani komolyabb dolgokra, mert tudták, hogy újra felvételizni fogok.
2017. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Serpent ***** válasza:
Sajnos ez nekem még 23 éves koromra sem jött össze. 21 voltam mikor 2013- ban leraktam az érettségit, és már az év szeptemberében jelentkeztem egy szaksuliba. Azzal a szakmával nem vittem semmire, most jelentkezni fogok egy másikra, és ha azzal találok munkát, akkor fogok elköltözni
2017. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Én most vagyok így, dolgozok és tanulok, plusz nemsokára költözök.
2017. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!