Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nincs több jogom...

Tényleg nincs több jogom családtagnak érezni magam, ha én menyasszony vagyok, ő meg csak egy barátnő?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel 4 éve együtt vagyunk, most lesz egy éve, hogy megkérte a kezemet. A családjával nagyon jó a viszonyom, nagyon szeretnek és én is őket, évekig együtt is éltünk, nagyon jól kijövök mindenkivel.Az anyukája úgy szeret, mint a saját lányát.17 éves voltam amikor hozzájuk költöztem, tényleg anyám helyett anyám lett.Két éve a vőlegényem bátyja összejött egy velem egy idős csajjal és azóta úgy érzem ki lettem "taszítva." Egyedül a párom anyukáján érzem, hogy jobban szeret nála és többet is foglalkozik velem, de pl.az apukája vagy a mamája úgy érzem jobban húznak felé. Pedig azért ő még csak egy barátnő, nem is biztos, hogy komoly lesz a dolog köztük és mégis szinte annyira családtagnak érzi nálunk magát, mint én.Szóvátettem egy ismerősnek, aki az egész családot és lányt is ismeri és az volt a véleménye, hogy rosszul látom a dolgokat, mert gyűrű ide vagy oda ugyanannyira tartozunk a családhoz.

Szerintem ez nem így van, mert engem több, mint négy éve ismernek, laktak velem együtt /az apja most is velünk él/, nagyon sok mindenen keresztül mentünk már együtt, családként.

Miért érne többet vagy ugyanannyi egy barátnő aki még semmit nem tett le asztalra, mint egy menyasszony, akit éve óta ismernek?


2017. máj. 31. 15:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
98%
Azta. Most felbosszantottál.
2017. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
97%
Teged tenyleg el akar barki is venni? O.o
2017. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
98%
Azt ugye tudod hogy az eljegyzést is fel lehet bontani? És az nem számít asztalra letevésnek hogy 17 évesen odaköltöztél a nyakukra ingyenélőnek.
2017. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
99%

Mi az, hogy semmit nem tett le az asztalra? Foglalkozz mással, miért fáj neked, hogy szimpatikus nekik az a lány, és befogadják? Remélem, nem érezteted szegény lánnyal, hogy ennyire féltékeny vagy.

Elmondom, látott már olyat a világ, hogy jegyesek is szétmentek (sőt, mondok durvábbat, válás is létezik), viszont a bátyja simán eljegyezheti, elveheti a "csak barátnőt", és akkor mi lesz?

2017. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanannyira nem vagy családtag, mint amennyire a másik lány. Te is csak a barátnője vagy a pasidnak. NEM a felesége.
2017. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
97%
Mi ez, valami verseny? Mit kell "letenni az asztalra" egy atlag emberi kapcsolatban? Van valami probatetel is, aztan ha atmegy, akkor lehet veled, a Menyasszony Nagysagos Asszonnyal egy szinvonalon? Ez a alapjan a kerdes alapjan nem csodalom, hogy barki jobban kedvelne azt a masik lanyt mint teged. Mellesleg pedig te is ugyanugy csak egy baratno vagy, hiaba van gyuru rajtad.
2017. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
96%

Az teljesen lényegtelen, hogy menyasszony vagy barátnö, egyik sem jelent többet - ugyanis az eljegyzés nem jogi fogalom, és semmit nem jelent, legfeljebb néhány buta nö hiszi azt.


Emellett te sem "tettél le semmit az asztalra", ugyanúgy kivülröl bekerült valaki vagy, aki jogilag nem családtag.

De még ha feleség lennél, azt sem te "tetted le", hanem a barátod/férjed - mert elvett.


Mellesleg ha az a lány szimpatikusabb a család nagy részének, akkor ez elég indok arra, hogy jobban szeressék. Ha meg te ilyen hisztis vagy, hogy "rangsort" akarsz felállítani, akkor ne csodálkozz, ha a sor végére kerülsz.

2017. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
95%
tuti troll, ilyen érzelmi analfabéta ember nem létezik.
2017. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
90%

Nem is tudom, mit írjak, az előzőek már mindent leírtak.

ritka rosszindulatú némber vagy, nem is csoda, hogy a másik lányt jobban kedvelik.

Az anyuka helyében én nagyon utálnálak, hiszen 17 évesen, gyerekként már képes voltál odaköltözni másnak a nyakára...ilyet csak a krvák csinálnak.

Amúgy lefogadom, hogy a másik csaj hamarabb lesz feleség, téged már 1 éve eljegyeztek, esküvő meg a a fasorban sincs. Ez ilyen tipikus kamueljegyzés, amit sosem fog esküvő követni.

2017. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
97%
Mi van ovis vagy? 🤣🤣
2017. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!