Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan barátnő, menyass...

Van itt olyan barátnő, menyasszony, feleség aki kérlelte a párját hogy lefeküdhessen mással? Ill. olyan pasi, férj, aki erra engedélyt adott?

Figyelt kérdés
Tudom létezik nyitott házasság, de nem arra gondolok ezzel, hanem hogy egy alkalmat amit a pasas megengedett. Hogy alakult, túl tettét magukat?
2014. dec. 1. 11:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez van, ahol elképzelhető, de rossz helyen lett feltéve a kérdés. Ismerve a "gyakorikerdesek" törzsközönségét, a 95% megölné inkább, levágná a szervét, felrobbantaná a falut, rágyújtaná a szénapadlást, vagy atomcsapással törölné le a megyét a térképről. stb.
2014. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
72%
Elég szomorú, hogy a kigúnyolt kategóriába tartozik az az ember, aki ilyet nem tart elfogadhatónak, kedves első.
2014. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
93%
Igaz én férj vagyok, de ilyennek nincs helye egy házasságban. Egyik fél részéről sem. Én így gondolom.
2014. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
37%
Attol fug, milyen a kapcsolatotok, ha teljesen megbiztok egymasban, akar mukodhet is, de szerintem a felelossegteljes egyutteles nem arrol szo, hogy massal vagytok. Persze jobb, ha megbeszelitek, ez meg a jobbik eset. Nekem ez kicsit mashogy tortent, es bar nem volt merges ram a baratom, lattam rajta, hogy nem esik jol neki, es elegge a kapcsolatunk rovasara ment. Folyton belegondolt a dolgokba, maga elott latott a pasival, elkepzelte, mit hogyan csinaltunk... ez azert eleg nahy frusztracio egy kapcsolatban, biztos nem csinalnam vegig megint. Nem ert meg annyit, hogy neki fajdalmat okozzak. Persze Dicaprio eseteben kivetelt tennek.:D
2014. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
89%

ENNEK MI ÉRTELME LENNE?


Ha ilyen szóba jön, az nem kapcsolat.

2014. dec. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
28%
Én is férj vagyok, kedves harmadik, és igazad van, tényleg elképzelhetetlen, hogy egy házasságban az emberek engedélyért folyamodjanak a párjukhoz, mint valami katonai elöljáróhoz, és vagy kapnak engedély a parancsnoktól, vagy nem. Gondolom, jó magaviseletük és szolgálati érdemeik alapján, vagy mi.
2014. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
86%

Mindenesetre eleg furcsa. Ha tolem ilyet kerne a felesegem, minimum elkezdenem kerdezgetni hogy kivel akar, es miert.

Meg hogy mi a baja velem.

Mert ha nagyon akar massal, semmi akadalya, csak akkor azt ugy kell csinalni, hogy velem szakit, aztan osszejon azzal az illetovel, es hajra.

2014. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
83%
6, számomra az elképzelhetetlen, hogy egy házasságban ilyen eszébe jusson értelmes embernek. Aki már nem elégedett a párjával, bontsa fel a kapcsolatot, és keressen másikat. A házasság a szexuális hűségről is szól ám!
2014. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom, hogy a csalás fogalma az, hogy ha valaki nem szól, csak sunyin elköveti. Aki őszinte, az nem csal. Viszont ezek szerint az őszinteséget keményen kell büntetni.
2014. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
32%
(Ahogy elnézem a pontozást, az első hozzászólásban leírt próféciám beteljesedett. Lehet, hogy látó vagyok, atlantiszi fényjáró vagy valami más jós. Ezzel kellene keresnem a kenyerem.)
2014. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!