Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostoha apám nem normális....

A mostoha apám nem normális. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya és apa elvált amikor még kicsi voltam. (Anyuval élek) Azóta anya 5 éve összeházasodott egy másik pasival. Nem volt vele semmi gond, szerettem is, amíg el nem költöztünk kertesházba. Azóta nem normális. Anyával és velem is hajlamos csúnyán beszélni. Mindenbe beleköt, nem tanulta meg a kérlek/köszönöm/szívesen/semmi baj - szavakat.

Már 1000× próbáltam/próbáltunk vele beszélni, de semmi.

Anyámat sem értem, mit lát még benne.

Szerintetek mit tudnék csinálni, mert nagyon a szivemre veszem és sokat sírok.


14/L



2017. jún. 5. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Semmit nem tudsz tenni, ha anyukádnak így megfelel. A döntés joga csak az övé.
2017. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja! És hajlamos "néha inni" is. Na akkor kész káosz van itthon.
2017. jún. 5. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyáddal kellene leülnöd beszélgeti. El kellene mondanod neki, hogy bánt a nevelő apád viselkedése. Csak ő tud változtatni a dolgokon.
2017. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy elvált anya sok mindent elnéz, csak hogy ne legyen egyedül, akár a gyermeke kárára. Anyuddal szoktatok erről beszélni?
2017. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, sokat
2017. jún. 7. 18:26
 6/6 anonim válasza:

Szia! Jelenleg én is ugyanígy vagyok! Két hónapja "váltak el" anyukám, és "szeretett" mostohaapám, aki kiköpött olyan mint a leírásban leírtak. Tegnap volt egy buli, ahova eljött, meg is értem, féltestvéremnek, azaz a lányának volt születésnapja. Boldog voltam, de amikor megjött, felvettem a kabátom, és elmentem. Ott újra összejöttek, bár ezt nem mondta ki anyum nyíltan. Megcsalta,azért váltak el. És nagyon jól tudja hogy utálom őt, de azért is az ő pártját fogja. Légy erős! Többször kaptam tőle pofont, és kilenc év alatt én is adtam neki vissza. Persze ennél tovább nem ment. Csicskáztatott állandóan, még a családja részének sem tartott. Csak rákellett nézni, és már tudtuk, hogy az a véleménye rólam, hogy csak elkell tartani. Soha nem voltam számára jó, balfsznak hívott, szerencsétlen idióta. A kapcsolatuk elején anyum az én pártomat fogta, de amióta betöltöttem a 13-mat, azóta csak mellé áll. Nem tudom mit lát ebben az emberben anyukám.

15/f

2018. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!