Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek müködhet minden...

Obione kérdése:

Szerintetek müködhet minden gyengedseg nelkül egy hazassag?

Figyelt kérdés
Ferjemmel 8 eve vagyunk együtt, sosem volt egy latin szeretö tipus, de mostanra mar tenyleg semmi gyengedseg szenvedely nincs köztünk. Nem is vitatkozunk, van 2 gyerekünk, minden amugy idill, nagyon jokat kirandulunk nevetünk, filmezünk, sportolunk együtt de olyanok vagyunk mint ket barat/lakotars. Nagyon ritkan szexelünk (sose volt nalnk mindennapo szex) kb havonta 2x akkor is mindig ugyanugy. (bar ez sose volt maskepp). Nem is lenne ez baj, mert azt hiszem egyikünknek sincs igenye többre (mondjuk en el tudnam viselni, de hat eröltetni nem lehet, ha neki ekkora a libidoja) de csok, öleles, bok sincs semmi. Neha azt gondolom, hogy igy is oke, de neha meg nagyon hianyzik. Hiaba beszelek rola, mert akkor 1-2 hetig kicsit figyelmesebb, de nem fog megvaltozni szerintem soha. En 29 eves vagyok ö 34

2017. jún. 7. 10:27
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
15%

Ilyenkor kell beújítani egy "medence tisztító fiút".

Ilyen fiatalon, mint a nyugdíjasok....

2017. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Hat igen, de nagyon szeretem es nagyon tisztelem, sose csalnam meg. Nekem nem is kell mas, az kellene h neki kelljek, azt mondja ez igy is van, de hat ha ennek semmi jele nincs...A kerdesem igazabol az, hogy szerintetek tudnek barmit is tenni, hogy ez valtozzon? Amugy teljesen rendben nezek ki, igenyes vagyok, sportos, szeritnem jobban nezek ki mint valaha, ugyhogy nem az van, hogy elhagytam magam, lenne eleg sok erdeklödö.
2017. jún. 7. 10:36
 3/55 anonim ***** válasza:
22%
első, like! :DD Tök igazad van! Te kérdező, nincsenek khmm egyéb hajlamai bocsi, de az enyémről kiderült hogy ilyen irányba mozdul el gondolatban...
2017. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
33%

Miért nem próbálsz kezdeményezni?? Ha nem ölel, csókol, akkor menny oda hozzá te. Valahogy olyan érzésem van, hogy nem mutatod ki, hogy neked ez tényleg hiányzik. Attól nem fognak változni a dolgok, ha te magadban morfondirozol ezen. Havi 2x? Nálunk ez még heti szinten is kevésnek számitana.

29/N

2017. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
hat nyilvan nem ilyen volt mikor hozzamentem. De azota lettek gyerekek, melozunk, faradt stb...Annyira azert nem viszket mert nem a szexen van a lenyeg. Ha pl odamegyek es megaarom csokolni akkor ad egy szajrapuszit, nem eröszakolhatom emg a szajat :D
2017. jún. 7. 10:46
 6/55 anonim ***** válasza:
32%

Áááá, ez lehet még egyéni temperamentum is...de tényleg nem sok..vannak vágykeltő szerek /eper, zeller../ próbálkozz. A szenvedélyt is fel lehet turbózni szexi fehérneműk /már nem rajta/, mittudomén. Na, ha akkor sem megy...próbálj meg erről diszkréten beszélgetni de ne direktbe mert megsértődhet és még rosszabb lesz!! Amúgy meg én sem csalnám meg, megszoksz vagy megszöksz, ennyi.

Az enyém állandóan macerál van hogy egy órát alszom hidd el az se jó, már felborult a hormonháztartásom is a fáradságtól ja és úgy járok már mint a Bádogasszony, néha.

2017. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
0%

sosem volt egy latin szeretö tipus

(sose volt nalnk mindennapo szex) kb havonta 2x akkor is mindig ugyanugy. (bar ez sose volt maskepp)



akkor ez mi?

előtte is csak rádfeküdt és bedugta havi 3*, most meg 2*.

2017. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Egyszer azt mondta, hogy az ilyen szexi fehernemük meg sztriptiz egyeb "meglepetest" nagyon nem dijazna, emrt az olyan mint egy ultimatum, muszaj akkor szexelni különben sertödes van, kicsit kenyszeritve erezne magat. De nem is a mennyiseggel van a baj, hanem, hogy az is olyan mintha kb maszturbalnank egymas testevel, nem sok gyengedseg van benne. minidg ugyanugy ugyanaz. meg ez se lenne baj, csak ugy mar nekem sincs kedvem h 2 hetig le se szarjuk egymast nincs köztünk semmi, aztan out of nowhere na jo akkor szexeljünk.
2017. jún. 7. 10:49
 9/55 A kérdező kommentje:
nem a gyakoribb szex hianyzik, en bodlogan ellenek havi 1 el is vagy 2 havi 1x ha az jo lenne es közte ereznem, hogy nö es ferfi vagyunk ferj es feleseg, nem ket haver.
2017. jún. 7. 10:51
 10/55 anonim ***** válasza:
17%

de eddig is ilyen volt, ott írod, ua. a póz mindig.

akkor most mit sírsz? minek mentél hozzá? mert jó ember? :D

2017. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!