Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez korrekt dolog...

Szerintetek ez korrekt dolog volt az apámtól?

Figyelt kérdés
Elmentem egyik haveromhoz ,biciglivel és véletlenül elcseszte a bociglimet egykerekezés közben... ,nemtudtam hazamenni mert működésképtelen volt.. Felkellett hívnom az apámat ,hogy elvigyen haza .... Eljött de otthon elkérte a benzinért a pénzt ami 3000 ft -ba fájt ez szerintetek most normális az ő részéről?? Ja és ezek mellet meg jól leuvította a fejemet .
2017. jún. 7. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
3000Ft ilyen messze laksz a heverodtól?
2017. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

El tudom képzelni, hogy sok helyen ez a 3000 Ft-ot nagyon is hiányzik a családi kasszából, és nem számítottak ilyen váratlan, felesleges kiadásra.

Persze általában családban nem kérnek ilyenért pénzt. De ha nincs nekik, és ezzel gondot okoztál nekik, akkor megértem, hogy elkérte.

2017. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Bicigli :dDDD Szakadok :DD
2017. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet korrekt is. Hova kellett mennie, milyen az anyagi helyzet, milyen gyakran fordulnék hasonló, many éves vagy, stb
2017. jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
99%
Odaadtad a haverodnak a "biciglit", aki szétcseszte, és ahelyett, hogy ő gondoskodott volna arról, hogy hazajuss, apádat pattantottad, hogy fuvarozzon. Igen, korrekt. Vasald be a haverodon, a javítás árát is.
2017. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az ötös válaszolónak.
2017. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen korrekt volt

egy: nem ő akart elmenni érted

kettő: lehet lett volna más dolga is vagy csak egyszerűen pihenni

három: nekik se ingyen adják a benzint

négy: az egész a te hibád volt, még szép hogy kifizetteti. sőt, én a BICIKLI nem bicigli javítását se fizetném, jön a nyár, majd szépen megkeresed az árát.

2017. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom pedagógiai célzattal kérte el apád tőled a benzinpénzt, hogy megtanuld(...végre?) hogy az életben semmit nem adnak ingyen, - a BICIKLIT sem! - minden holmidért a szüleid keményen megdolgoztak, te meg nem becsülöd annyira sem, hogy vigyázz rá.

Az a minimum, hogy leüvölti a fejed, más lehet, hogy megrakott volna alaposan.

Te meg szépen keresd meg az elmebeteg haverodat és vasald be rajta a 3ezret, ahogy nagyon okosan már írta előttem valaki.

2017. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még a javítás árát is bevasalnám rajtad.. minek adtad oda egykerekezni? Apád helyében otthagytalak volna, gyalogolj haza ha ennyi eszed volt
2017. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!