Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Korrekt dolog az, hogy a...

Korrekt dolog az, hogy a párom minden pénzt a volt családjának ad?

Figyelt kérdés
Párom jelenleg közmunkán van ami havi 50000 forint. Erre ő az összeset a volt családjának adja én meg tartsam az én fizetésemből. A gyerekek egy 21 és 19 éves fiúk és egy 2 éves kislány. A nagyfiú már különlakik, de a 19 éves csak otthon henyél, nem dolgozik. Miért nem lehet csak a kislánynak adni valamennyi pénzt? A fiú meg menjen el dolgozni. Ti mit tennétek az én helyemben?
2014. okt. 9. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Előbb kellett volna gondolkozni ezen, tudtad, mibe vágod a fejszédet. Akinek már van egy családja, annak mindig a gyerekei lesznek az elsők, soha nem az új nő.
2014. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De az a lusta 19 éves fiú miért nem megy el dolgozni???
2014. okt. 9. 20:58
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

A 19 éves nem tanul? Mert abban az esetben járhat rokontartás.

Bíróság mennyit ítélt meg a gyerekekre?

Párod keres folyamatosan valami jobb munkát?

Az exe tényleg a gyerekekre költi az összeset? (pl. esetleg ha súlyos beteg valamelyik simán lehet 50ezer havonta csak a gyógyszer).

2014. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
mert az nem a "volt" családja, hanem A családja
2014. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3. A fiú nem tanul, még napszámba sem akar menni.

Csak élettársak voltak, nem volt semmiféle bírósági hercehurca.

2014. okt. 9. 21:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én megértem a kérdezőt is. Oké, hogy fontosak a gyerekek, és adjon is, de az nem korrekt, hogy ő meg eltartatja magát. Mert így minden kiadását a kérdezőnek kell fedeznie. Ha a kérdező nem lenne, éhenhalna a folyóparton?
2014. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem halna éhen, akkor kevesebbet adna a gyerekeinek. Az tuti, hogy nekem nem nézték volna el, hogy 19 évesen otthon legyek, ne tanuljak vagy dolgozzak.
2014. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Igen, 50 ezer forintból nem hal éhen, csak kevesebbet ad a gyerekeinek.

Látom te megtudsz élni 47ezerből.

2014. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem tartanám el és ennyi. Ebben neked végül is mi a jó? Tanulj belőle és legközelebb keres olyan pasit akinek nincs családja.
2014. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked csak a férfivel van dolgod, és még törvény szerint is csak a fizetése fele lehet a gyermektartás, szóval csak a felét adja oda, Te meg ne adj neki többet annál, mint amit szívesen adsz.

Ha nem tudtok megegyezni, akkor ne alkossatok egy párt, mert így nem lesz jó a kapcsolat.

Én a helyedben leülnék, kitalálnám, mivel tudnám segíteni a páromat jó érzésekkel, egy fillérrel sem többel. És megmondanám azt neki. Többet nem adnék.

Van lakása neki is és Neked is?

2014. okt. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!