Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti hogy reagálnátok...

Szülők! Ti hogy reagálnátok arra, ha a lányotok összejönne egyik volt tanárával?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Én 21 vagyok, és én nem örülnék, ha más akarná megmondani, hogy kivel kellene szerinte lennem. Ez nem így működik. Véleményt elfogadok, de beleszólást nem. És nem számít, hogy családtag, vagy ismerős szól bele, úgysem érdekel.
2010. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem lehet egy fellángolás is csak, nincs amiért feszitsed a húrt, nem éri meg, csak annyit érsz el, hogy esetleg összeveszel a lányoddal, az majd elköltözik s bláblá..

Ha meg nem fellángolás akkor boldogan élnek mig meg nem halnak..Gondold magad a te helyébe, a lányod még fiatal...és nyughatatlna..szerelemnek tűnik neki az egész kapcsolat..főleg egy tanárral..tuti, hogy csak feldűhitenéd azzal, hogy nem állsz mellette.

Ne szólj semmit, hagyd rá a döntéseket, de majd ha esetleg egz nagyot csalódni fog, akkor legyél mellette és támogasd!! Ez egy anya feladata. Neked se tetszett volna annak idején ha szüleid a párod ellen lettek volna, de ha igy lett volna is, te biztos kiálltál volna mellette, úgye?

Ne aggódj, majd a sors midnent eldönt, tanitsd meg esetleg, hogy ne legyen naiv...

Sok sikert!

24/L

2010. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Azt csinál, amit akar 20 évesen. Ha 95 évessel jön össze, az sem zavar.
2010. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A kérdező azt kérdezte mit szólnátok hozzá?

Szó sem volt arról,hogy egy anyuka beleszólna a 20éves lánya életébe!

2010. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Reakciómat befolyásolná,hogy a 38éves tanár bácsinak volt-e felesége családja,vagy nem.Lányom egy bárcás módjára tönkre tette egy család -esetleg kamasz gyerekek életét-,és egy másik nő életét aki kb.36 éves...Ha így lenne sem erkölcsileg,sem anyagilag ,sem sehogy nem támogatnám.DE SAJNÁLNÁM ŐT IS NAGYON ! Mit szólnátok ha a 20 éves fiatok járna egy 38 éves volt tanárnőjével? Ugyanaz, vagy mégsem??
2010. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Ha így lenne sem erkölcsileg,sem anyagilag ,sem sehogy nem támogatnám."

Mert akkor már nem a te gyereked? Elvileg a te nevelésed miatt lenne ilyen, akkor is eldobnád?

2010. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A hangsúly itt nem azon van,hogy tanár és idősebb,mert az ember csak büszke lehet arra,ha diplomás,jól szituált,érett emberrel kerül össze.Nézd a lányod oldaláról a dolgokat.20 éves vagyok én is, idősebb,de egy teljesen átlagos emberrel ismerkedtem meg.Egyetemista vagyok,egy mintagyerek,persze a szüleim rögtön a párom ellen fordultak,mert nem illik hozzám,jobbat érdemlek,stb. Ezt a mai napig nem láttam be, 2 évig hivatalosan is együtt voltunk,de szüleim áskálódása,rosszindulata,érzelmi zsarolása révén ott tartok,hogy titokban vagyok már vele. Nem tudom felfogni, hogy egy szülő nem érti meg mikor a gyereke könnyes szemmel mondja neki,hogy de ő szereti azt az illetőt,fontos neki. Ez a viselkedés eltávolított tőlük,bár nem érzékeltetem velük,de érzem,és igyekszem kevesebbet velük lenni. Az érzelmeknek nem hiszem,hogy lehet parancsolni,ha pedig ezek útjába akarnak állni,csak ők járhatnak rosszul. Remélem ezzel érted mit szeretnék mondani, próbáld őket együtt elfogadni, csak véleményt mondj,de ne piszkálódj,ne bántsd a döntéséért. Sok szerencsét!
2010. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!