Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, szerelmes vagyok...

Mit tegyek, szerelmes vagyok a nagybácsimba?

Figyelt kérdés

Nagymamám nevelt engem és a tesómat,miután szüleink elhunytak kiskorunkban egy autóbalesetben. Édesapám testvére ,a nagybácsim mindig törődött velünk,vitt minket mindenfelé. Természetéből adódóan sosem volt felesége,gyermeke sem , csupán alkalmi kapcsolatok. Elég nagy nőcsábász, minket tartott szinte a lányainak. Többször hív is így minket a mai napig. Egészen gyerekkoromtól kötődtem és vonzódtam hozzá, de tudtam, hogy ő nem érez így, ezért elnyomtam magamban ezt. Próbáltam kialakítani párkapcsolatot mással,így elnyomva a szerelmemet iránta,de ez sajnos elég sikertelen volt. Most válunk a férjemmel, csupán 2 évig voltunk házasságban, de ezidő alatt megcsalt és elvesztettünk egy magzatot is. Nem tudom mit tehetnék,mindig rettenetes féltékenység tör rám,ha a bácsikámat más nővel látom,pedig tudom,hogy ez nem helyes. Több kapcsolatát is tudta nélkül tönkretettem,amit egy kicsit bánok,mert ő nekem a legfontosabb. A testvérem velem ellentétben tehetséges zenész lett, és boldog kapcsolatban él a vőlegényével,én pedig nap mint nap szenvedek azért,mert tudom, hogy olyan férfire vágyom,aki sohasem lehet az enyém.

Mit tehetnék,hogy ez megváltozzon ez az érzés bennem?


23N


2017. jún. 8. 22:06
1 2
 1/20 anonim válasza:
95%
Keress fel egy szakembert, az nem normális, ha az ember egy rokonához vonzódik.
2017. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
pszichomokus
2017. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Te nem szerelmes vagy, hanem sok trauma ért, és benne egy olyan férfit látsz, akit szerettél volna. De nem a személyébe vagy szerelmes, hanme normális pasit szeretnél.

Pszichológust javasolnék én is.

Rettentő egyedül érzed magad, és kapaszkodsz mindenhova. EZ teljesen érthető.

VIszont enyhén, vagy nem annyira enyhén pszichopata is vagy, ha tudatosan tönre teszed egy rokonod kapcsolatát.

Ha még akarsz valaha normális életet élni, akkor holnap pénteken bemész a háziorvoshoz, és kérsz beutalót a pszchiátriára. SÚlyos lelki gondjaid vannak, ami egyrésze érthető.

2017. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
és ami még nagyon fontos, kezelhető
2017. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Pszchiáter nem egyenlő a pszichológussal, a pszichiáter szinte csak gyógyszerrel kezeli a betegeket.Ebben az esetben ilyenre nem hiszem, hogy szükség lenne.De talán pszichológusra sem, bár ártani nem ártana a jelenlegi helyzetben.
2017. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
yandere-chan lul
2017. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
orvos döntse el milyen orvosra van szükség ne a gyakori népe
2017. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Akkor én mit csináljak, ha a kis hableányba vagyok szerelmes? :(
2017. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Hogy tetted tönkre a kapcsolatait? (Nem olyan biztos az!)

Ne írd már le magad 23 évesen, természetes fogsz szerető társat találni, még nagyon fiatal vagy!

2017. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
El ne higyétek! Kamu! Nagyon unatkozik a kérdező, ugyanis ez a kis történet az Ana három arca című sorozatban játszódik!
2017. jún. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!