Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a szüleitek állandóan minden nap megkérdezik. Hogy hol voltál? Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Minden egyes nap ha megyek valahova azt kérdezgetik hogy hol voltam hol voltam nagyon idegesittő pedig semmi különösset nem csináltam. Valami megoldás?
2017. jún. 11. 13:43
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
57%
Néha tölem is. Ezért mindig megkérdezem h meddig dolgoznak másnap azt elöttük érek haza. Van h csak pár perccel. Ők azt hiszik régota otthon vagyok... így nem tudják hogy pl a barátommal voltam ^^. És igy minden meg van úszva
2017. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

ha semmi különöset nem csináltál miért nem lehet egyszerűen elmesélni, hogy hol voltál?

nyilván aggodnak érted, szeretnék tudni, hogy mit csinálsz és kivel lógsz

2017. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Miért akkora baj az ha érdeklődnek feléd? Ha úgy gondolod hogy semmi különös nem történt mondd azt hogy egy picit csavarogtál mert ahhoz volt kedved, ha ebből értenek akkor ez a válasz elég kell hogy legyen.

Én mindig ezt mondom ha gondolok egyet és kimegyek városba nézelődni, és ezzel levan a gond.

2017. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Én 25 vagyok és a férjemmel élek közösen. Mindig megkérdezzük a másiktól, hogy hova megy, ki hívta, mit beszélt X illetővel. Nem azért, hogy felügyeljük a másikat, pusztán kíváncsiság.
2017. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%
2017. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Elszoktam mondani hogy hol voltam mikor csak vásároltam vagy kocsitmostam stb. De nekem régi módi vágású szüleim vannak és ha elmondanám ,hogy lánnyal voltam az elég gáz lenne és a hátam közepére sem kívánom az oktatásukat ujra és ujra és ujra. 22 F
2017. jún. 11. 14:01
 7/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16%
Izmibaby...Jó fickós nick. Lehet tényleg indokolt a szoros emberfogàs.
2017. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
Sose kérdezték meg, pláne nem naponta.
2017. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
Miért zavar? Szerintem örülj, hogy érdeklődnek. Ha pedig semmi különöset nem csináltok nem halsz bele abba, ha elmondod hol voltál. Én otthon élő felnőttként magamtól elmesélem.
2017. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!