Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek utálom az apámat?...

Mit tegyek utálom az apámat? állandóan terrorizálja a családot! Hogy csináld ezt csináld azt meg hasonló egy lusta disznó igaz dolgozik de nem mindig! Mindenért én vagyok a hibás már elegem van! Már mondtam anyámnak hogy váljon el!

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Bíztasd arra anyukádat hogy válljon el de lehet azért nem akar a váláshoz folyamodni mert nem lenne hova mennetek...
2010. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szüleit sajnos nem tudja megválogatni az ember. El kell fogadnod olyanoknak, amilyenek, neked kell alkalmazkodni.

Senkinek nem tökéletes a családja. Nekem sem volt az, mindig azzal bíztattam magamat, hogy már nincs sok hátra, aztán elhúzok, meg azzal, hogy habár rossz sorom van (engem speckó vert az apám), vannak nálam rosszabb helyzetben lévők is, kibírják azok is, akkor én is. És ami nem öl meg, az erősebbé tesz!

Kitartás!

2010. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Már miért kellene elválni anyádnak,mert te egy lusta disznó vagy?

Mit gondolsz,akkor nem kell semmit csinálnod?

Többször annyit ,mint most.Tiéd lenne az összes!házimunka,bevásárlás,ha van tesód minden nap vigyázhatnál rá,mert anyád keresheté a pénz rátok....

2010. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy,de szerintem menj el dolgozni ha teheted,segítsd anyukádat és ha tudtok költözzetek el.Amúgy a válás nem megoldás,mert mégtöbb pénzbe kerül,ha anyukádat nem zavarja, vagy így is megvan akkor csak ő dönthet h. mi jó neki.Nem te választod a szüleidet,szóval ezt meg kell szokni.Sezrintem sok családban vannak problémák,de mindig a legjobb megoldást kell nézni.Ha az anyagiak miatt így a jó,akkor kénytelen leszel elfogadni.
2010. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!