Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Állandóan csak vackokat kapok...

Állandóan csak vackokat kapok ajándékba. Valakinél hasonló helyzet?

Figyelt kérdés
Legyen az névnap, szülinap, karácsony mindig csak valami kézzel csinált vackot kapok mindenkitől. Tegnap volt a szülinapom, és senkitől sem kaptam normális ajándékot. :( Ezer éve szeretnék már egy új táblagépet, mert a régi már egy lassú sz*r. Erre csak kézzel csinált vackokat kapok meg max valami virágot. Valakinél hasonló helyzet?

2016. dec. 3. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Talán mert a kézzel készített ajándékoknak nagyobb eszmei értéke van, hiszen aki készítette gondolt rád, dolgozott azért, hogy ajándékot adhasson. Te meg vacaknak tartod. Akkor miért nem adod vissza, hogy

- én ezt a sz*rt nem kérem!" ?

2016. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De miért nem beszéled meg a szüleiddel, hogy mondjuk most karácsonyra azt kérnél? Nálunk mindig megbeszéljük, ki mit szeretne, és azt vesszük a másiknak, mert így biztos olyat veszünk, ami hasznos és örömet is szerez a másiknak.


Persze, ha nincs rá keret, az más kérdés... de egyébként szerintem, ha normálisan megbeszélitek, akkor kapni fogsz egyet. (A normális alatt nem egészen azt a hangnemet értem, amiben a kérdést kiírtad.)

2016. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Néma gyereknek az anyja se érti a szavát!

Nagyon értelmes család lehettek,ha kommunikálni abszolult nem tudtok egymással?!

Hány éves vagy 5?

2016. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kerdezo nem fogalmazta meg szepen, de nem mimdenki orul am a diy dolgoknak! En pl adni es kapni is imadom oket, de ha o egy tabletre vagyik, akkor sovany vigasz az sk konyvjelzo.... a masik meg az, h eleg sok barkacsolo alapotlete szuper, de a kivitelezes mar pocsek.
2016. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attol fugg kitol kapod. en is szoktam sk dolgokat ajandekozni, de az se egyforma idoraforditassal jar, attol fugg mennyire erdekel az illeto. egyebkent sokan mar nyugnek erzik az ajandekozast es sokba is van, ha minden csaladtagnak minden hulyesegre veszunk valami "aprosagot", csaladon belul ok a nagyobb ajandek, de tavoli rokonoktol orulj masnak is, ha meg oda adjak, akkor csak nem lehet olyan sz@r. legalabbis nekem nem lenne pofam hasznalhatatlan gagyit adni.
2016. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!