Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit szólnátok ahhoz,...

Szülők! Mit szólnátok ahhoz, ha a 18 éves lányotok egy 27 éves férfival találkozgatna és a későbbiekben össze is jönnének?

Figyelt kérdés

Ez a 18 éves lány én vagyok. A férfit egy társkereső oldalon ismertem meg. Kb. 1 hónapot beszélgettünk msn-n és rádöbbentem, hogy ő egy nagyon rendes intelligens ember. Telefonon is beszéltünk néha. Találkoztunk. Nem csalódtam benne, mert egy aranyos, kedves, mosolygós, humoros ennivaló pasi :) még találkozgattunk, de anyumnak azt mondtam, hogy valami barátaimmal vagyok mikor igazából vele voltam. Szerencsére nagyon jól érzem magam és ő is velem,de még nem merem bevallani anyumnak. De ha komolyabb lesz akkor el kellene mondanom neki az igazat.


Tehát kedves szülők, hogy reagálnátok erre, ha bevallaná a 18 éves lányotok, hogy ez a helyzet?


2010. máj. 18. 17:43
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Javítás: Szerencsére nagyon jól érzem magam vele (:D)....
2010. máj. 18. 17:45
 2/37 anonim ***** válasza:
79%

Ha a lányom ("TE") bízol abban a pasiban, akkor maximálisan támogatnám a gyerekem.


36/N

2010. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy még nem ismerem olyan nagyon nagyon jól, de szerintem a későbbiekben megtudnék bízni benne! De szerintetek nem sok a korkülönbség? :O Szerintem ez még türhető..
2010. máj. 18. 17:53
 4/37 ThodEE GoD ***** válasza:
63%
Ezért a korkülömbségért nyafizás egy f@szság, ha szereted úgyse anyád mondja meg H szeretheted e és csak kihívja magának H hazudj, ha meg nemszereted akk meg mindegy H mitmond, Sztem ne a szüleidre hanem a Szivedre hallgass.
2010. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen felnőtt nő vagy.Ha anyád lennék és látnám/érezném,hogy megvan a korodhoz való eszed (vagyis nem vagy életképtelen,nem kell pátyolgatnom,mert nagyon gyerekes) Akkor semmi kifogásom nem lenne a kapcsolat ellen. A lényeg,hogy tudja mit csinál,és boldog legyen!!

(egyébként nekem 18 éves fiam van,így csak elképzelésem van,hogy reagálnék ha lányom lenne)

38/N

2010. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
45%
ez már volt, ismétlés szaga van
2010. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Pfff... Most tettem fel ezt a kérdést először!
2010. máj. 18. 17:59
 8/37 anonim ***** válasza:
91%

Szia !

Nekem anyukám nagyon megértő és engedékeny volt mindig is, Apu már kevésbé.

Amikor betöltöttem a 18. at, összejöttem egy 38 éves férfival. Apu nézett egyet, de elfogadta, hogy nincs beleszólása, mert felnőttem.

amikor pedig belebetegedtem a szakításba, még ők vigasztaltak. 25 L

2010. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Még írhattok! :)
2010. máj. 18. 18:00
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 voltam,a fiú 29.Hamar megemésztettük a korkülönbséget.30 éve vagyunk házasok boldogságban.
2010. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!