Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindig mindenkivel...

Miért kell mindig mindenkivel pusziszkodni?

Figyelt kérdés
Annyira utálom és nem értem miért ilyen rohadtul fontos. Nem szeretem, ha hozzám érnek, nem csak idegenek, de senkitől nem viselem jól. Szóval ez a családi pusziszkodás, ez engem teljesen kikészít. Mindig mindenkit meg kell puszilni, mikor találkozunk meg elköszönünk. De miért? Miért nem elég egy kedves köszönés? Miért kell fölháborodni, ha nem akarok pusziszkodni?
2017. jún. 15. 12:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Jesszus meg olelkezes is???
2017. jún. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utálom én is, főleg, mikor utána ott marad az ember izzadtsága a számon, vagy ébben érzem a néni bolyhos bajuszkáját...


Volt már, hogy családi összejövetelről léptem le, mert órák óta csak csendben ültem és bámultam magam elé. Nem volt kedvem a társaságot végigpuszilni, de mikor megszóltak érte, dobtam egy puszit a levegőbe és leléptem. :D

Azóta ellenszenvesek velem,de legalább nem kell mindenképp mennem összejövetelre, számomra csak időpazarlás. :)

2017. jún. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Éppen*
2017. jún. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én szimplán már nem adok puszit. Nagyszülőknek adtam, de már nincsenek, másoknak meg nem fogok. Nem szeretem, kész.
2017. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!