Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megaláztam a szüleimet,...

Megaláztam a szüleimet, egyben magamat is. Hogyan tudnám jóvá tenni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. És benne vagyok facebookon egy olyan fb oldalban/csoportban hogy "Ismerkedő, társkereső". Unatkoztam valamelyik nap és kitettem egy egész alakos képet magamról, ahol kisatíroztam a fejem. (Nem tetszett a képen a fejem) azt írtam hozzá, hogy "Valaki írjon már, nagyon unatkozom..." Ezt valahogy meglátta az osztályfőnököm és megmutatta az igazgatónak aki meg felhívatta a szüleimet az osztályfőnökkel. Anyukám 3/4 órát beszélt az osztályfőnökömmel, aztán elküldte a képet anyukámnak amit kiraktam és a pedofil emberek válaszát megválaszolatlanul, de belikeoltam a hozzászólásokat. (Rengetegn likeolták(658), szóltak hozzá(213), és írtak (121.) Igen lesüllyedtem a mai társadalomhoz, és ezt már bánom, de sajnos ez már csak rosszabb lesz. A képet már letörőltem. Valaki valami nyugtató tanács?😪😢 Anyummal beszéltem, röhögött rajta, apukám reakciójától félek... (Anyummal rengeteget beszélünk ilyen dolgokról) Ő sem érti mi beleszólásuk van ebbe (az igazgatónak, osztályfőnöknek)
2017. jún. 19. 11:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
59%
Most tényleg Anyukád röhögött és nem érti mi beleszólásuk van? Anyukád fel sem fogja mit tett a (kis)gyermeke? Hogy Neked ennyi eszed van, az is durva, de akkor meg van miért lett ilyen torz a személyiséged. Reméljük Apukádnak több esze van és komolyan elbeszélget veletek. Ha Anyukád ezt előadta a suliban is, örüljetek ha nem jelentik a gyámügynél.
2017. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
57%

Szégyen ez az egész.

" Unatkoztam ".

Nyilván a muterod is ilyen erkölcsi értékrenddel bir.

Tényleg azt hiszitek mert valamilyen csoportban benne vagytok hogy ez olyan szép , emberhez méltó?

Facebok!!!

Jól kitalálták . Az unatkozó, semmit tevő, lusta emberek csoportja.

Úgy is lehet mondani hogy :

A szemetet össze fújja a szél.

2017. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
81%

nem aláztál meg senkit, marha voltál. Ha egy mód van rá máskor ne légy marha. Anyukád kiállt melletted, értékelheted, valószínűleg apukád is ki fog.

Amit amúgy csináltál az tényleg veszélyes is lehet, de gondolom ezt már tudod, ne merülj jobban bele az önsajnálatba mint amennyire muszáj.

2017. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
68%
Az első kettőnek meg: az ember nagyobb hülyeségeknél is kiáll a gyereke mellett. Ez sajnos benne van a gyereknevelésben, aki ezzel nem számol, vagy számol és azt mondja hogy az első baromságnál kitagadja a gyereket, az inkább ne vállaljon.
2017. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
92%
De milyen egészalakos, mert mondjuk ha ruhában voltál biztos nincs ez a cécó...
2017. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
33%
a te képed van fent akkor napisz.ron? Amit felraktál a netre, megnyugtatlak örökre fent is marad. Szerintem már a fél iskola lementette, és ribizlinek tartanak. Anyádnak meg gratulálok a viselkedéséhez. Mi köze van az igazgatónak? Az hogy az utcalányos viselkedéseddel szégyent hoztál az iskolára is. Én kirúgnálak, de legalábbis nem látnálak szivesen többé. (szerintem ő is, a normális reakciójából ítélve).
2017. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
53%

Anyukád nem érti mi beleszólásuk van? Inkább köszönje meg!!! Meg röhögött rajta??? Jó anyád lehet! Az ilyennek nem is kellett volna gyerek!! De az alma nem esett messze a fájától láthatólag..

Beteg egy család lehettek, anyádnak meg jól behúznék egyet. Szaporodásra alkalmatlanná kell tenni az ilyet.


Még ilyet! Röhög az igazgatón, mert figyelmeztette, hogy pedofíl kecsegek kattannak a lányára és a kedves lánya trollkodott egyet, mert le se kakilták otthon annyira nem foglalkoztak vele!


Te is milyen nevelést kaptál már? Csak nőttél anyád mellett, mint a gaz!!!

2017. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
61%

Itt te is szégyen vagy kérdező, de anyád még nagyobb szégyen! Te még javíthatsz, ő már nem...

Ő már örökre így marad.


Ez a nő az anyád, ez járatta le magát nem is kicsit, és a családját is.

Nyugodj meg megvan a véleményük anyádról, a hozzáállásáról, a "neveléséről", bár ezt nem lehet annak nevezni, meg persze rólad is..


Anyád itt a legnagyobb szégyen. Te is, de ő nagyobb.

2017. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
5%
Hol van a napiszaron ez? Megnézném..
2017. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
6%

Én is. 😁

.com-on akkor nem érdekel.....

2017. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!