Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megaláztam a szüleimet,...

Megaláztam a szüleimet, egyben magamat is. Hogyan tudnám jóvá tenni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. És benne vagyok facebookon egy olyan fb oldalban/csoportban hogy "Ismerkedő, társkereső". Unatkoztam valamelyik nap és kitettem egy egész alakos képet magamról, ahol kisatíroztam a fejem. (Nem tetszett a képen a fejem) azt írtam hozzá, hogy "Valaki írjon már, nagyon unatkozom..." Ezt valahogy meglátta az osztályfőnököm és megmutatta az igazgatónak aki meg felhívatta a szüleimet az osztályfőnökkel. Anyukám 3/4 órát beszélt az osztályfőnökömmel, aztán elküldte a képet anyukámnak amit kiraktam és a pedofil emberek válaszát megválaszolatlanul, de belikeoltam a hozzászólásokat. (Rengetegn likeolták(658), szóltak hozzá(213), és írtak (121.) Igen lesüllyedtem a mai társadalomhoz, és ezt már bánom, de sajnos ez már csak rosszabb lesz. A képet már letörőltem. Valaki valami nyugtató tanács?😪😢 Anyummal beszéltem, röhögött rajta, apukám reakciójától félek... (Anyummal rengeteget beszélünk ilyen dolgokról) Ő sem érti mi beleszólásuk van ebbe (az igazgatónak, osztályfőnöknek)
2017. jún. 19. 11:55
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
15%
4. Inkább ne szóltál volna hozzá a nagy megértéseddel.
2017. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
60%

"Igen lesüllyedtem a mai társadalomhoz, és ezt már bánom, de sajnos ez már csak rosszabb lesz."


A saját ostoba szintedre süllyedtél le, kis szívem. Meg a jelek szerint anyádéra, reméljük, apádnak több esze van.

2017. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
32%
Anyád akkor is röhögne, ha a hírekben lennél benne, hogy megerőszakoltak, elraboltak, eltűntél, elcsalt valami pedofil? És nem csak Téged, hanem ha megtudja melyik suliba jársz követ Téged és a barátnőid, és majd a barátnőidet is zaklatják, mert gondolják azok is tinirib...cok. Messzire vezethet ez. Normális, átlagos nőket is zaklatnak eleget, neten, telefonon, nem hogy ha egy gyerek levetkőzik-
2017. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
37%

Nem a tarsadalom szintjére sülyedtél, ha nem a ri.ancék, és anyád szintjére...

Hála az égnek a társadalom nagy resze még gondolkodik.

2017. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
61%
MIVAN? csak én nem értem? Mi van azzal ha egész alakos képet tettél ki magadról? Legalább meztelenül? mert akkor nagyon megértem de amúgy azzal hogy kitettél egy sima egész alakos képet ráadásul a fejed ki is volt satírozva vagy nem volt benne azzal mi a gond? Több száz ember tesz ki magáról profilképként egész alakos képet. MI a 3,14 közük van hozzá a tanároknak milyen csoportban vagy és mit raksz ki? Ebben semmi erkölcstelen nincs. Nem értem.
2017. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
79%
Azt tényleg nem írtad hogy meztelen vagy ruhás képet raktál ki és persze milyen pózban voltál! Akkor gáz ha már a intim részek is látszodnak.Anno én is csináltam ilyet és szerintem nincs benne semmi amíg diszkrét képeket raksz ki! Ofőd meg szerintem túl reagálta!
2017. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon sok köze van hozzá az iskolának, ugyanis:

1. az iskolában követted el a baromságodat.

2. 14 éven alulinak tilos a fb-okon regisztrálni.

3. az iskola köteles a felügyelete alá tartozó gyerekekre vigyázni.

4. az iskola köteles értesíteni a szülőt, ha a gyereke a saját hülyesége miatt veszélybe sodorja magát.

5. az iskola köteles felhívni az esetre a gyermekvédelem figyelmét. Mivel anyád röhög az egészen, ezt vastagon alá húzza!

6. Egy iskolásnak nincs joga unatkozni, mert nincs az a tanulnivaló mennyiség, amit ne kellene ismételni.


Adnék én neked unatkozást, az biztos!

2017. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem vészes. Gondolom volt rajtad ruha. Jó, a társkereső csoport ciki, de még mindig nem vészes. Mit tehetsz te arról, hogy a sok tapló kommentelt hozzá? Nem szabad ilyen helyekre menni, mert suttyók vesznek körbe. Korlátozd a faced, ne írhasson akárki.


Régen képek nélkük gyűjtötte az unatkozókat a chat.hu, sokkal hasznosabb volt.


Ha az én gyerekemmel történne, nem akadnék ki. Tini, kell neki a visszajelzés az önbizalmához. Szépen csendben egyetértenék az igazgatónál, majd otthon nem kapna büntetést, de megmondanám, hogy ott keressen társat, ahol a saját korosztálya mozog, és egyesével vegye fel velük a kapcsolatot.

2017. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
23%
Ami azt illeti, anyud nincsen a helyzet magaslatán. Te pedig szánalmas vagy. Viszket a 3,14csád és ezen az oldalon éled ki magad. Menj inkább szart lapátolni, az való neked.
2017. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
67%

Ezek alapján nem gondolom, hogy egész alakos, de kiskosztümös képe volt: "Ezt valahogy meglátta az osztályfőnököm és megmutatta az igazgatónak aki meg felhívatta a szüleimet az osztályfőnökkel. Anyukám 3/4 órát beszélt az osztályfőnökömmel, aztán elküldte a képet anyukámnak amit kiraktam és a pedofil emberek válaszát megválaszolatlanul"

A másik, hogy aláírta: "Valaki írjon már, nagyon unatkozom..."

Ha ennek valaki nem érzi a súlyát egy 14 éves kislánynál ott bajok vannak. Nem hiába rohant az osztályfőnök az igazgatóhoz.

2017. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!