Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha születésed pillanatában...

Ha születésed pillanatában megválaszthatnád a szüleidet, újra a mostani szüleidet választanád?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért,ha nem,akkor akkor kiket,vagy milyeneket ?
2017. jún. 19. 12:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Én igen. Nem tökéletesek, szoktunk veszekedni, de nagyon szeretik egymást, illetve minket is. Lehetőségeik szerint mindent megadnak nekünk, támogatnak, jóra nevelnek. :) 18/l
2017. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom. Nem tartom őket mintaszülőnek. Egyáltalán nem így kell gyereket nevelni, ahogy ők tették, noha szuper gyerekkorom volt, de kamaszkoromtól rendesen el*esztek mindent. De, ha nem ők lennének a szüleim, akkor a tesóm se lenne, ami rossz lenne. Így valószínűleg újra őket választanám.
2017. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Ugyan ilyen rokoni/testvéri háttérrel apukámat lecserélném, mert alkoholista.

Anyukámat "újraválasztanám" százszor is.

2017. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Őket választanám újra újra és újra.akarhanyszor.nem tökéletesek,de senki sem az.de mindenben támogatnak és értem (és a tesomert) az egész világot félegetnék ha kellene. 17 l
2017. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Apámat ujra választanám, de másik anyát választanék melle.
2017. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Én megváltoztatnám,és olyanokra cserélném,akik nem utálnak és nem mondják nekem mindennap,hogy szánalmas vagyok,meg hogy szomorúak,hogy megszülettem stb...

Szóval igen megváltoztatnám :D

2017. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Igen megváltoztanám.
2017. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Én nem választanám újra őket! Gyerek koromban sokat vertek ok nélkül fizikailag és lelkileg is! Most így felnőttként sem jó a kapcsolatunk!Apám alkoholista anyám meg mindig depressziós és stresszes!
2017. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%
Én nem őket választanám. Csak addig kellettem, amíg pici voltam és aranyos, aztán hagytak elkallódni, elváltak, leszarnak, én meg nem találom a helyem a világban és irigykedek azokra akiknek igazi családjuk van. A legjobb barátnőm szüleit választanám saját szülőimnek is.
2017. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Szeretem azt, aki lettem. Még akkor is, ha sok nagyon rossz dolog történt velem, ha nem történnek meg, nem ilyen ember lennék.
2017. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!