Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Önző vagyok, ha részt szeretné...

Önző vagyok, ha részt szeretnék venni kisbabám minden új első pillanatában?

Figyelt kérdés

Olyan picike még,és most fedezi fel a világot (1,5 éves múlott).Önző vagyok,ha részt szeretnék venni ezekben a pillanatokban?

Konkrétan most arról lenne szó,hogy még nem voltunk vele nyaralni,de idén végre eltudunk menni a balatonra, de csak a nyár végén.Nagyszülők már pedzegették,hogy elvinnék 1-2napra.De én nem szeretném.Arra vágyom,hogy az első élmény apával és anyával érje. Önző vagyok ezért?Vagy ez még belefér?


2016. júl. 19. 22:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Mi lenne ha veletek menne nyaralni?
2016. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Neked van igazad.
2016. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Velünk jön (tavaly nem mentünk még,mert picike volt) csak messze van még a nyár vége,és addig lehet elakarnák vinni a nagyszülők.Azért vágyom ennyire rá,mert nagyon szeret a fürdőkádjában lubickolni,és már mutattam neki hogy néz ki a balaton és lelkes volt.Szeretném látni a pici pofiját mikor először meglátja élőben.Nem tudom,hogy megérthető-e az indokom,vagy hagyjam.Párom azt mondta önzősség. :(
2016. júl. 19. 22:34
 4/27 anonim ***** válasza:
46%
Nem önző, hanem beteges.
2016. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%
Most azért fosztod meg a gyereket egy élménytől, mert te nem fogod látni?
2016. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%

1es: szerintem elviszik, csak a nagyszülők meg szeretnék előzni, hamarabb vinnék a Balcsira.

Nem kell ezt az érzést önzésnek nevezni, ez természetes. Én sem hagynám, több okból sem. Ilyen pici gyerek a szüleivel nyaraljon.

2016. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%
Emlékezni se fog rá, a Balaton nyaralás?
2016. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez nem önzés, tök érthető, hogy először ti, a szülei szeretnétek elvinni. Vihetik még a nagyszülők is majd sokszor, de most, hogy először mentek, miért fáj nekik (vagy bárkinek), ha ti viszitek?
2016. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
Megértem, hogy nem szeretnéd ha elvinnék több napra, de a ragaszkodásod a gyerekhez szerintem már túlságosan is szoros. A gyerektől nem várhatod el, hogy állandóan csakis veled legyen, minden pillanatban ott legyél vele. Mi lesz ha megint dolgozni fogsz? Megfogsz örülni amikor le kell vinni a gyereket oviba. Itt az ideje, hogy a gyerek ne csak apával és anyával legyen.
2016. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
inkább vettetek volna egy kutyát...
2016. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!