Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja sok férfi...

Miért nem tudja sok férfi megbecsülni hogy van egy kedves felesége meg aranyos gyereke (i)?

Figyelt kérdés

valakinek meg sosem lesz, aki megbecsülné a család adta örömöket. miért van ez?


és felvet bennem egy másik kérdést:

a nők miért választanak olyan férjet, akik nem tudják őket becsülni és állandóan kétségek közt élnek, mikor csalja meg őket stb?

mert gondolom itt senki sem pár hónap ismeretség után házasodott össze, mégis nagyon sok ilyen jellegű problémát olvasni, hallani.


2010. máj. 19. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert reménykednek, hogy nem fogja megcsalni őket, el vannak varázsolva a szerelemtől, és jósolni sem tudnak, nem tudják mi lesz később.
2010. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, én nem ilyen férjet választottam. Van aki szeret szenvedni szerintem...
2010. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%

Kb ezért:

"Miért nem tudja sok nő megbecsülni hogy van egy rendes férje meg aranyos gyereke (i)?"



Neked a válasz: azért élsz szar párkapcsolatban, mert nincs elég önismereted és emberismereted. Ha tudatosan tudnál élni, akkor ilyesmi nem fordulna elő és képes lennél kontrollálni az életed. :)

2010. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb férfi csak egyfelé tud figyelni. Amikor csak a párja létezik olyan könnyű elhalmozni a figyelemmel. De ha már jön a gyerek akkor vele borul az idili.Mivel a nő többet figyel a gyerekre a kettős egymásra figyelés elmúlik, de legalább is csökken. Érdekes én is azt hittem, hogy kevesebbet fogok figyelni a páromra, ám a párom olyan szívós, hogy megragadja a figyelmemet, hogy képes vagyok ugyanúgy figyelni rá mint elötte.
2010. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
mert sokszor el vannak varázsolva. pl még imponál is nekikbhogy a férfinek van tekintélye,hogy egy olyan pasival vannak aki nagy nőcsábász volt de persze rögtön megváltozott amikor összekerültek , vagy esetleg agresszivabb másokkal... aztán persze később a nővel is az lesz, csak ezt akkor a nő még nem sejti. sokan csak azt látják amit látni szeretnének. meg naivan azt gondolják, hogy igen most ilyen de majd ha lesz gyerek akkor nem lesz ilyen. saját magukat verik át az emberek.
2010. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nálunk az anyós szart bele a levesbe
2010. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ja, én 21F vagyok és nincs párkapcsolatom...
2010. máj. 19. 12:57
 8/19 A kérdező kommentje:
12:52: jókat írtál? férfi vagy, vagy nő? bár a dolgok amiket leírják azt sugallják, hogy férfi
2010. máj. 19. 12:59
 9/19 A kérdező kommentje:
*jókat írtál!!! semmi keresnivalója ott a kérdőjelnek :)
2010. máj. 19. 12:59
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
igazából ugye van az a mondás, h a nőknek csak a rosszfiúk kellenek, valahogy az a vonzó ha meg kell küzdeni egy férfiért, mert az akkor biztos jó parti, ha kavar jobbra balra és másnak is kell....persze ez egy hülyeség és erre csak akkor jövünk rá mikor már kvázi késő és ekkor jöhetnek az "unalmas" rendes fiúk, én már egy ilyenre vágyom...:)
2010. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!