Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi családot akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi családot akar akkor is fontos hogy egy nagyon szexi nővel, vagy lehet egy átlagos de aranyos csaj?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát figyelj. Én csak szuper modell feleségeket látok az utcán, szóval ha Te nem vagy az, akkor esélyed sincs...
2011. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha én családot szeretnék akkor semmi más nem számít, csak ne mással szexeljen!!!
2011. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Az anyukak fele ronda vagy kover... Meg pont nem reg nezegettem eskuvos fotokat hat ott is csomo lokepu kapafogu, igenytelen menyasszony volt... Nekem az a ritka ha szep feleseget/anyukat latok, de tenyleg...
2011. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Öööö... inkább legyen értelmes, mint "aranyos".
2011. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Nézd ez így hülyeség!


Miért lehetne csak átlagos egyszerű nem gyönyörű lányoknak gyerekük és miért élhetnének csak ők házas életet???


Számít igenis számít, mármint nekem biztos! Számít hogy az akit elveszek az csinos legyen és számomra, hangsúlyozom az én igényeimnek megfelelően szexy!


Ugyan is akkor is kívánni akarom őt ha már van gyerek!

2011. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez meg micsoda kérdés? Nem is tudom, hogy jut ilyen az emberek eszébe...
2011. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Hát én eléggé átlagos, inkább átlag alatti vagyok.

17 évesen összejöttem egy osztálytársammal, aki akkor költözött a városba. Két évig úgy voltam vele, hogy biztos csak a "Nincs ló, jó a szamár is" elven van velem, mert tényleg olyan pasi, aki után, nagymamám szavaival élve, hugyoznak a nők.

19 voltam, mikor letérdelt elém és megkérte a kezem. Szó szerint képenröhögtem, mert azt hittem viccel. Nem viccelt. Két éve házasok vagyunk és van egy öt hós kislányunk.

Nagymamám másik mondása:

A férfi megnézi a csinos lotyót(tényleg ezt mondta), utána elveszi a takaros, kedves lányt!

2011. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tudhatod. Mindenkinek más az "igazi".
2011. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ha a leendő férj inkább az átlagos de aranyos csajokat kedveli akkor családot is egy olyan lánnyal szeretne majd.Akibe szerelmes lesz.
2011. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos kedves átlagos csajszi. A kirivó cicababák közül sokan ribik csak egy numerára kellenek a pasinak.
2011. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!