Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért verik a feleségüket?

Miért verik a feleségüket?

Figyelt kérdés
Hallottam esetekről,akik verik a feleségüket.Miért teszik ezt? Mi okból?
2017. jún. 19. 18:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%
Valamelyik nő meg is érdemli. Sajnos ismerek olyat. Én is pofoztam már meg lányt és jó okkal.
2017. jún. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

#15

Erre soha nem létezik "jó ok".

2017. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
10: ez nem így működik. Nem úgy van az, hogy él a pár békésen, aztán a férj egyszer csak elkezdi verni. Ha így lenne, mindenki otthagyná az ilyen pasit. A családon belüli erőszak lényege, hogy az elkövető viselkedése fokozatosan csap át egyre durvábbra. Emellett lelki terrorban tartja a nőt, lerombolja az önbizalmát, elhiteti, hogy jogosan kap ki és ha a nő egy kicsit változtatna a viselkedésén, akkor nem kéne kikapnia. Csakhogy az a kis változtatás soha nem elég, mert minél jobban behódol a nő, annál nagyobb a terror.
2017. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

21:04

"Többnyire a pénzes, sportkocsis helyimenőcsávókból, vagy a lecsúszott alkoholista prolikból lesz ilyen férj aki veri a feleségét."


Ezzel át is ölelted szinte a teljes társadalmi palettát.

Kíváncsi lennék rá, hogy honnan is szerezted be az ilyen irányú személyes és konkrét tapasztalataidat??!

Hiszen, ha a "pénzes/sportkocsis" réteghez tartoznál, nem állnál szóba egy lecsúszott prolival.

Viszont, ha te magad vagy egy "lecsúszott alkoholista proli", akkor meg veled nem fog szóba állni egy "pénzes, sportkocsis" ipse!

Van egy harmadik verzió is, hogy a sok és minden pasasra kiterjedő tapasztalataidat, a "hivatásod gyakorlásából" kifolyólag szerezted ...

2017. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14, ez messze nem az egész társadalmi paletta. És hogy honnan szedtem ezeket? Nem fogod elhinni - lányoktól, nőktől! De számos esetet kiemeltem a Zsaru magazinból is, a Kékfény rovatokból, párnak még sajnos a szemtanúja is voltam. Ja és 32 éves vagyok, úgyhogy ne gyere azzal, hogy "alig láttál valamit az életből még, kiskamasz"...
2017. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

"alig láttál valamit az életből még, kiskamasz"


Nem is vitattam az éltes korodból és a szakmádból adódó komoly és minden pasasra kiterjedő átfogó tapasztalataidat kedves k.néni.


(Amúgy megjegyzem, hogy a sportkocsik vásárlásának nem előfeltétele, hogy utána verni kell az asszonyt!)

2017. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

*

Talán annyit még megjegyeznék, hogy -az általad emlegetett sportkocsijával- annyi csajt szed fel a pasas amennyit csak akar.

Vagyis hülye lenne egy ilyen hozzád hasonló hisztigépet elvenni feleslegül!!

2017. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#16, továbbra is férfi vagyok, de azért erőlködj még egy sort :D a televízióban úgysincs semmi érdekes, nosza,szórakoztass!
2017. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az emberek egy része ilyen szinten tapló, ráadásul a mai mosléktársadalom díjazza az erőszakot (gy.k. az erősebb kutya bszik), és ha azt látják hogy pofonokkal mindent meg lehet oldani, akkor naná hogy így fogják. Persze csak azokkal szemben, akik tőlük gyengébbek és kisebbek, mert amúgy az ilyenek gyáva giliszták mind.
2018. jan. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez IQ és nevelés kérdése. Ha otthon ezt látta vagy csak simán olyan primitív őstulok vadbarom akkor verni fogja a nőt. Az idióták körében így szokás fitogtatni a dominanciát.

Mondjuk az a nő se normális aki egy ilyennel együtt marad.

A #16 válaszadó meg helyből kapta is a mínuszt.

2018. aug. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!