Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti nem szégyellitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti nem szégyellitek magatokat mikor olyan hírt hallotok, hogy férfiak erőszakolnak nőket, vagy verik a feleségüket?

Figyelt kérdés
Tehát mikor ilyen hírt hallotok akkor nem okoz bennetek rossz érzéseket, hogy egy másik férfi miket művel. Nyilván éreztek valami sorsközösséget, hogy ő is pasi meg ti is, és egy veletek megegyező nemű ember mikre képes, akkor ti is képesek lennétek ilyen tenni ha elborulna az agyatok vagy ilyesmi.

2017. ápr. 14. 15:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%

Miért kéne szégyellniük? Nem őket minősíti. Ha meg valaki ilyen esetek alapján ítéli meg a többi férfit, az egyszerűen egy buta ember, tele előítéletekkel.


Egyébként bocsi, hogy nőként hozzászóltam. :)

2017. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%

Feminista nőként válaszolva: bolond vagy? Sorsközösség? Csak a kuki miatt? Nem, nem azért kell az ilyet elítélni, mert mindketten férfiak, hanem mert EMBER.


Te rosszul érzed magad bármilyen más nő tette miatt, csak mert nő?


"egy veletek megegyező nemű ember mikre képes, akkor ti is képesek lennétek ilyen tenni ha elborulna az agyatok"


Ebben nem találom a logikát. Ismersz te amúgy férfiakat?

2017. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%

Más tetteiért miért szégyellné magát akárki?

Azokér a nőkért akik megfolytják a gyermeküket nekem kellene szégyenkeznem? -Hát nem!

/N

2017. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
25%

Nem mert én nem csinálok ilyeneket és mivel egy ilyen hírnél többnyire nem ismerni a részleteket ezért nem is foglalok állást bennük.


Viselkedhet úgy a feleség, hogy kiprovokálja a fizikai erőszakot egy nyugodt embertől is és lehet teljesen ártatlan a dologban mert a férje egy agresszív barom.

Épp úgy ahogy nemi erőszak is történhet oly módon, hogy egy védtelen lányt elrabolnak és megerőszakolnak és úgy is, hogy ájultra issza magát egy buliban szinte nulla ruhával magán.

2017. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Költőnő? ***** válasza:
87%
Nem gondolnám, hogy egy másik ember hülyeségeit bkinek is magára kellene vennie.
2017. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
63%

Nem, mivel soha nem tennék ilyet. Az pedig nem tudom, hogy mennyire számít, hogy férfiról van szó? Nincs olyan, hogy ha férfi csinálja akkor rossz, ha nő akkor nem annyira. Emberekről beszélünk, akik olyasmit tesznek, amit elítélek, de ettől nem nekem kell rosszul éreznem magam.


36\F

2017. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
79%
Jaquar-Warrior: azért az áldozathibáztatás nem szép dolog. :)
2017. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
86%

Jaguár, tehát akkor ha a férjem rosszul viselkedik és az agyamra megy, hívhatok egy nála erősebb férfit, hogy helyretegye?


Milyen normálisan összerakott embernek jut eszébe egy ájult pucér lány láttán, hogy akkor most megerőszakolom? Vagy ha látok ájult fiút, hívhatok egy meleg faszit, hogy dugja seggbe?

2017. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%

Nem érzek ilyet. Én azt érzem ilyenkor, hogy a nemi erőszakot elkövetőt jól fejbeb..sznám egy szeneslapáttal.


Miért érezzem magam bűnösnek egy f..szkalap miatt, mert ugyan az a nemünk?


24/F

2017. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
81%

sorsközösség.. xDD na, elmész te a pi_csába..


Amikor azt olvasom, hogy valakit megerőszakoltak, az természetesen indulatokat vált ki belőlem, de ez nem függ attól, hogy férfi vagy nő az elkövető.

2017. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!