Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál erre?

Hogyan reagálnál erre?

Figyelt kérdés
A volt barátommal már lassan 1 éve szakítottam.Nem szerettem és most se szeretem,ő viszont nagyon szeretett engem.Fél év után belementem abba,hogy levelezzünk,de még akkor tisztáztam vele,hogy nem akarok tőle semmit,nem akarok vele találkozni,se SMS-ezni,kizárólag e-mail.Erre születésnapomra feltöltötte a telefonom,és most vár érte valamit cserébe,mert van egy ötlete,hogy mivel viszonozhatnám ha nagyon szeretném ezt az ajándékot.Nagyon ideges lettem rá!Ez egyszerűen hihetetlen,én direkt mondtam neki,hogy nekem nem kell semmi,most meg megakar vásárolni a vacak 3500Ft-ért.
2010. máj. 19. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Adj neki 3500 Ft-ot. Ezt megalazonak fogja tartani es talan bekenhagy.
2010. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ne írj, ne hívd, ne vedd fel a telefont
2010. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
pff..szánalmas :D add neki vissza a pénzt ha már annyira akar vmit, és töröld is ki a címét
2010. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én nem adnám vissza neki a pénzt. Írogasson smst, hivogasson. Az ő pénze. Majd megunja...:)


Ha hív, rakd le a telefont az asztalra, és kapcsolj zenét. Meg fogja unni hogy te nem reagálsz neki.

2010. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívnám telefonon, mivel komolyan gondolom, hogy nem szeretnék tőle semmit, és elmondanám neki, hogy nem szeretnék tőle semmit, amit pedig igen (e-mail), azt is csak azért, amiért (te tudod, hogy miért mentél bele az e-mailbe). Vigyáznék rá, hogy ne sértsem meg, de azon lennék, hogy biztosan elérjem, hogy megértse, hogy NEM akarok vele újra párkapcsolatot kezdeni. Ki kell nyilvánítani az akaratunkat, el kell mondani a véleményünket, máskülönben sok-sok hasonló és rosszabb helyzetbe is kerülhetünk. Ha ügyes vagy, akkor nem lesz gond. :)
2010. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A legjobb az egészben,hogy most nagyon nincs 3500Ft-om,egyáltalán nem állt szándékomban feltölteni a telefonom.Nagyon ideges vagyok most rá,azt hiszem ennyivel befejeztem az e-mail-ezést is.
2010. máj. 19. 16:47
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
sztem egyáltalán nem kell h ne legyél sértő, ahogy azt az előző írta...ő is az volt veled, kb mit akarhatna tőled ugyanmár...(te is sejted biztos) szóval nehogy kedves legyél vele!
2010. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt írta majd felhív(gondolom,hogy megbeszélje velem,mit szeretne cserébe:@),de akkor tuti beszélek a fejével!
2010. máj. 19. 16:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Cserébe? SEMMIT.

senki nem kérte, hogy töltse fel neked a telefonod.

Ha hív ne vedd fel, vagy ha fel is veszed, közöld vele, hogy te nem tartozol semmivel, ugyanis nem te kérted, hogy töltse fel, és te az e-mailezés elején leszögezted, hogy csak e-mail és semmi más!

2010. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleve ajándékért várni valamit cserébe az egyik legnagyobb bunkóság. Ha felhív, mondd meg neki, hogy hagyjon békén, és ezek után ne vedd fel neki a telefont, ne reagálj arra, ha keres.
2010. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!